MediaCat

Tuvaletlerinizi şenlendiren emoji

ABD’li klozet taburesi markası Squatty Potty temizliği eğlenceye çeviriyor.

Tuvaletlerinizi şenlendiren emoji

Hepimizin favori emoji’lerinden olan, aslında dondurma olarak tasarlanan ama akıllara “dışkı” olarak kazınan “dışkı” emoji’si farklı bir formda karşımızda.

ABD’li klozet taburesi markası Squatty Potty, ürün gamını, temizliklerinizi zevkli ve komik bir hale getirmek için hem işlevine uygun hem de yüzleri her defasında güldürecek bir ürün ile genişletiyor: Dışkı emoji’li tuvalet pompası. Çok amaçlı kullanım için tasarlanmış olan bu eğlenceli pompayı hem küvete sıkışan saçları almak, hem evyedeki yemek artıklarını temizlemek hem de tuvaleti açmak için kullanabilirsiniz.

Her ne kadar “Dünya Emoji Günü”ne yetişmese de “Emoji Filmi”ne yetişen, “Poo Plunger”ın piyasaya sürülen bu ilk ürünleri için iddialı bir hedef de var. Reklam kampanyası dün başlatılan ürünün 24 Ağustos tarihine kadar, 70 bin dolarlık hedefe ulaşması bekleniyor. Şu ana kadar ise hedefin 3 bin dolarlık kısmı tamamlanmış görünüyor.

Siz de tuvaletlerinizi ve lavabolarınızı şenlendirecek “Poo Plunger”ı edinmeye niyetliyseniz, önce bir reklam filmini izlemelisiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.