‘Tursil’in Akıllı Çocukları’ projesi hayata geçiyor

Henkel'in Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ile işbirliği yaparak geliştirdiği "Tursil'in Akıllı Çocukları" projesi hayata geçiyor...

15.06.2009 - 14:50 | MediaCat

Henkel’in Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ile işbirliği yaparak geliştirdiği “Tursil’in Akıllı Çocukları” projesi hayata geçiyor. Anadolu’da ihtiyacı olan okullara kütüphanelerin yapılacağı proje kapsamında Henkel, ilk olarak Kahramanmaraş’ın Çağlayancerit ilçesindeki 125. Yıl Yatılı İlköğretim Bölge Okulu’nda bir kütüphanenin açılışını yaptı. Kampanyaya destek olmak isteyen tüketiciler de, satın alacakları her Tursil deterjan ile kütüphanelerden faydalanabilecek 10 bin çocuğumuzun eğitiminde yeni ve beyaz bir sayfa açacak.

Henkel, Türkiye’nin ilk toz deterjan markası olan Tursil ile yeni bir bilinçlendirme kampanyasına başladı. Henkel ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) tarafından ortaklaşa yürütülen “Tursil’in Akıllı Çocukları” kampanyası ile ilk olarak Kahramanmaraş’ın Çağlayancerit ilçesindeki 125.Yıl Yatılı İlköğretim Bölge Okulu’nda bir kütüphane oluşturuldu. Bu kütüphane sayesinde geleceklerini şekillendirecek olan kitaplara erişmekte zorluk çeken çocuklarımız eğitimde fırsat eşitliğine ulaşacak. Kampanyaya destek olmak isteyen tüketiciler de, satın aldıkları her Tursil marka deterjan ürünü ile bu büyük fırsata, açılacak kütüphanelere bir katkı yapabilecek.

Türkiye’de çağdaş yaşam seviyesinin yükseltilmesi için önemli çalışmalar yapan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, özellikle Doğu ve Güneydoğu’daki okul, öğretmen, aile ve çocuklarımızdan her gün yüzlerce mektup alıyor. Okumak isteyen, kitaba açlık duyan insanların başvuru noktası haline gelen ÇYDD’ye gelen talepler ve “Kitap eğitimin temelidir, kitap yoksa eğitim de olamaz” ilkesinden hareketle oluşturulacak olan kütüphaneler sayesinde, kitaba ulaşmakta zorlanan çocuklarımıza, gençlerimize, hatta tüm insanlara okuma aşkı ve alışkanlığı kazandırılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.