Altın Pusula Ödülleri sahiplerini buldu

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği'nin (TÜHİD) 8. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri sahiplerini buldu...

16.06.2009 - 10:03 | MediaCat

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği’nin (TÜHİD) 8. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri sahiplerini buldu.

Sakıp Sabancı Müzesi’ndeki ödül töreninde konuşan TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı Fügen Toksü, Altın Pusula Halkla İlişkiler Yarışmasına, 13 kategoride 130 projenin katıldığını, katılan projelerin her yıl artmasının yöneticilerin ve kuruluşların iletişime verdikleri önemin bir göstergesi olduğunu söyledi.

Toksü, halka ilişkiler sektörünün büyüme trendinin sürmesinden memnuniyet duyduklarını kaydetti.

TEMA Vakfı ”Suyunu Boşa Harcama” projesiyle Altın Pusula Büyük Ödülü’nün sahibi oldu.

Altın Pusula Jüri Özel Ödülü’ne ”Yalnız Değilsiniz” projesiyle Kahramanmaraş Valiliği ve ”İstanbul’da Bir Sürrealist Salvador Dali” projesiyle Akbank olmak üzere iki kuruluş layık görüldü.

Kurumsal İletişim Ödülü’nü Türk Ekonomi Bankası ”İcatçıkar Akıl Fikir Yarışması”, Gündem Yönetimi Ödülü’nü Garanti Bankası ”Garanti Anadolu Sohbetleri”, Kurum İçi İletişim Ödülü’nü HSBC Bank ”Açık Alan”, Pazarlama İletişimi ve Bütünleşik Pazarlama Projeleri Ödülünü Denizbank ”Denizbank Tarım Şenliği”, Etkinlik Yönetimi Ödülünü ise Yıldız Holding-Ülker ”23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Ücretsiz Film Gösterimi” projeleriyle kazandı.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü’ne Çevre kategorisinde Petder ”Atık Yağların Yönetimi” ve Türk Telekom ”E-Fatura” projeleriyle, Eğitim kategorisinde Türk Telekom ”Türk Telekom Okulları” ve Türkiye İş Bankası ”Karneni Göster, Kitabını Al” projeleriyle, Sağlık kategorisinde Hürriyet Gazetesi ”Aile İçi Şiddet Acil Yardım Hattı ve Güldünya Şarkıları”, Kültür ve Sanat kategorisinde Tekfen Vakfı ”1 Güfte 12 Beste”, Spor kategorisinde Arkas Holding ”Arkas Spor Kulübü Avrupa Şampiyonluğu” projeleriyle, Diğer kategoride de Turkcell ”Gönül Köprüsü” projesiyle layık görüldü.

E-İletişim Ödülü, ”TEB KOBİ TV” projesiyle Türk Ekonomi Bankası’na Sivil Toplum Kuruluşları Ödülü, ”Düşler Akademisi” projesiyle Altarnatif Yaşam Derneğine, Kamu Kuruluşları Ödülü ”Tokat Üretiyor, Bir Ulusal Üretim Seferberliği” projesiyle Tokat Valiliğine, Sponsorluk İletişimi Kültür ve Sanat Ödülü,”İstanbul 360” projesiyle Türkiye Jokey Kulübüne, Spor Ödülü ”Ülker Milli Takım Euro 2008” projesiyle Yıldız Holding-Ülker’e verildi.

Kategori Dışı Projeler Ödülüne ise Mey İçki ”Devlet Başkanlarına Krizden Kurtulma Paketi” projesiyle layık görülürken, Genç İletişimciler Ödüllerini de Marmara Üniversitesi ”Masumiyetin Av Zamanı”, Ege Üniversitesi ”Bir Tıkla İletişim”, Anadolu Üniversitesi ”Eskişehir Uluslararası Film Festivalinin Halkla İlişkiler Çalışmalarında İnternetin Kullanımı”, Bahçeşehir Üniversitesi de ”Devir Online PR Devri” projeleriyle aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.