Türkiye’nin eni iyi internet bankası seçildi

Global Finance tarafından bu yıl 9. kez gerçekleştirilen "Avrupa'nın En İyi İnternet Bankaları" değerlendirmesinde...

31.07.2009 - 17:51 | MediaCat

Garanti Bankası, dünyanın en saygın iş ve finans dergilerinden Global Finance tarafından bu yıl 9. kez gerçekleştirilen “Avrupa’nın En İyi İnternet Bankaları” değerlendirmesinde, bir kez daha “Türkiye’nin En İyi Bireysel İnternet Bankası” seçildi. Dergi, bankaların on-line hizmetlerini, strateji, kullanım oranı, büyüme hızı, ürün çeşitliliği, özel avantajlar, güvenlik, tasarım ve kullanım kolaylığı kriterlerine göre değerlendirdi. Değerlendirme sonucunda Garanti Bankası, garanti.com.tr ile, 8. kez “Türkiye’nin En İyi Bireysel İnternet Bankası” olarak ödüllendirildi.

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ali Fuat Erbil, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Global Finance tarafından 8. kez Türkiye’nin en iyi bireysel internet bankası seçilmekten çok memnunuz. 1,5 milyona yakın aktif kullanıcısıyla internet bankacılığının en büyük oyunculardan biri olan Garanti’nin, internet kanalını etkin kullanan müşterilerdeki pazar payı %27 seviyesinde… Garanti müşterileri, finansal işlemler için yoğun olarak garanti.com.tr’yi kullanıyor. Banka bünyesinde yapılan nakit çekme dışındaki işlemlerin %60’ı, internet bankacılığı aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Ürünlerimizin %30’unu da, şubesiz kanallardan müşterilerimize ulaştırıyoruz. Aldığımız ödüller, başarımızı daha da ileriye taşımamız için bizi motive ediyor.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.