Ergoİsviçre reklamına ödül

Ergoİsviçre'nin "Sırt Sırta" reklam filmi, Ege’de Sigorta Dergisi tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen Kulis Ödülleri'nde...

31.07.2009 - 17:42 | MediaCat

Ergoİsviçre’nin “Sırt Sırta” reklam filmi, Ege’de Sigorta Dergisi tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilen Kulis Ödülleri’nde, Reklam Ödülleri kategorisinde ödül aldı. Reklam filmi, “En İyi Afiş ve Slogan”, “En Bilinçlendirici Reklam Kampanyası” ve “En İyi Reklam Filmi” dallarında ödüle layık görüldü.

İzmir’de düzenlenen ödül törenine katılan Ergoİsviçre Grup Şirketleri Kurumsal Pazarlama Bölüm Başkanı Dirk Schallhorn, geçtiğimiz Mayıs ayında başlayan reklam kampanyasının kısa bir süre içinde aldığı bu ilk ödülden büyük mutluluk duyduğunu belirterek, şunları söyledi:

‘Riskleriniz bizim sorumluluğumuzda’ bir marka vaadinden çok daha fazlasını, Ergoİsviçre tarafından müşterileri, çalışanları, acenteleri ve tüm iş ortaklarına bugün ve geleceğe dair verilmiş bir sözü ifade ediyor. Riskler de hayatımızın bir parçasıdır. Hayatta her türlü olumsuz koşula karşı hazırlıklı olmak önemli bir avantajdır. Koşullar ne olursa olsun her zaman yanınızda yer alacak güvenilir, kendini bu işe adamış güçlü bir ortağınızın hazır olduğunu bilmek güzeldir. Reklam kampanyamızda da Türkiye çapında 1600 acentemiz, güçlü ve geniş hizmet ağımız ile müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her an yanlarında olduğumuz mesajını vermek istedik. Müşterilerimiz artık arkalarına yaslanıp rahatça hayatın tadını çıkarabilirler.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.