Mirkelam Lipton için ‘Pırıl Pırıl’ı seslendirdi

Lipton, ünlü sanatçı Mirkelam'ın seslendirdiği 'Pırıl Pırıl' isimli şarkıyla çay severlere 'berrak' bir yaz yaşatıyor...

31.07.2009 - 18:32 | MediaCat

Lipton, ünlü sanatçı Mirkelam’ın seslendirdiği ‘Pırıl Pırıl’ isimli şarkıyla çay severlere ‘berrak’ bir yaz yaşatıyor…

Lipton ile hedefi 12’den vurduklarını belirten Mirkelam, “Pırıl Pırıl, bir bardak çayla her şeyi daha berrak görmek ve enerji kazanmak isteyenlerin favori şarkısı olacak” dedi.

‘Pırıl Pırıl’ için, birçok ünlü sanatçının klip yönetmenliğini üstlenen Murad Küçük tarafından çekilen eğlenceli klip, 31 Temmuz’dan itibaren televizyon kanallarında gösterilmeye başlandı.

Lipton için ilk olarak, Johnny Nash’in 1970’li yıllardaki hit parçası “I can see clearly now”dan uyarlanan reklam cıngılını seslendiren Mirkelam, bu kez de ‘Pırıl Pırıl’ ile yaz boyunca gençlerin dilinden düşmeyecek bir şarkı yarattı.

Pırıl Pırıl’ın klibi yayında!

Lipton’un canlılık mesajlarını yansıtan Pırıl Pırıl’ın klibinin yönetmenliğini, son yıllardaki başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken genç yönetmen Murad Küçük üstlendi. Klip için Büyükçekmece sahilinde özel olarak hazırlanan sette gerçekleştirilen çekimlerde 6 genç oyuncu rol aldı. Bir gün boyunca devam eden ve eğlenceli anlara sahne olan çekimlerde 142 fincan Lipton çay içildi.

Lipton ve Mirkelam hayranları, 31 Temmuz tarihinde yayınlanmaya başlanan ‘Pırıl Pırıl’ı tüm radyo ve müzik kanallarında dinleyebilecekler ve takip edebilecekler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.