MediaCat

Türkiye’nin en popüler pazarlama blogları

Türkiye’nin en popüler pazarlama bloglarının güncel listesi Power 100 yayında!

Türkiye’nin en popüler pazarlama blogları

MediaCat pazarlama iletişimi sektörünün nabzını her alanda tutmaya devam ediyor. Türkiye’nin en popüler pazarlama, marka, reklam, medya, iletişim, sosyal medya ve dijital bloglarını güncel verilerle listelediğimiz Power 100 listemizi yayına alarak sizlere yeni bir referans noktası daha sunuyoruz.

Power 100 listemizin oluşmasını sağlayan algoritma, listenin her gün bir önceki güne ait verilerle yeniden oluşmasını sağlayacak. Algoritmada sosyal mecralardaki popülariteyle birlikte, Alexa ve Google PageRank puanlarının da hesaplamaya dâhil edilmiş olması, daha kesin bir toplam sonuç üretilmesine katkıda bulunuyor.

Puanlama nasıl gerçekleşiyor?

Puanlamada, blogunuzda yer alan; giriş tarihi üzerinden 1 gün geçmiş son 5 yazınızın paylaşım oranlarıyla birlikte, blog adresinizin Alexa ve Google PageRank değerleri dikkate alınıyor.

Siz de blogunuzu ekleyin!

Blogunuzu Power 100 sayfamızdaki form aracılığı ile listeye ekleyebilirsiniz.

Blogunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra listeye alınacaktır. Blogunuzun listeye ekleyebilmemiz için; pazarlama, reklam, medya, iletişim veya dijital iş dünyasıyla ilgili olması gerekiyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.