MediaCat

Türkiye, Algida’nın 6’ıncı büyük pazarı

Algida’nın, kategorisindeki lider markası Magnum, 2008’de de tüketicilerini sürprizleriyle…

Türkiye, Algida’nın 6’ıncı büyük pazarı

Algida’nın, kategorisindeki lider markası Magnum, 2008’de de tüketicilerini sürprizleriyle şaşırtmaya devam ediyor. Yeni dondurmaları Magnum Double Karamel ve Magnum Double Çikolata ile tutkunlarına “hazzın dahasını” sunan Magnum, Double reklamlarında oynayan Josh Holloway ve promosyon kampanyasında sunduğu 6 deneyim ile farklılığını bir kez daha ortaya koyuyor. Algida Genel Müdürü Ahmet Coşar, Josh Holloway’in, reklam filminde Magnum’un “haz” dünyasını çok iyi yansıttığını ve kendisiyle çalışmaktan mutlu olduklarını söyledi.

Algida’nın, kategorisindeki lider markası Magnum, Türkiye’de 1994’te başlayan serüvenini bu yıl da farklı sürprizleriyle sürdürüyor. Algida Genel Müdürü Ahmet Coşar, 14 yılda Magnum markası ile tüm dünyada İtalya, İspanya, İngiltere, Almanya ve Fransa’nın ardından en büyük 6. pazar haline gelen Türkiye’nin bu başarısının arkasında ürün ve marka yönetimindeki yenilikçi anlayışın yattığını söylüyor.

Magnum bu yılki ilk sürprizini, yeni dondurmaları Magnum Double Karamel ve Magnum Double Çikolata ile tüketicilerine “hazzın dahasını” sunarak yaptı. “Magnum Double için çekilen reklam filminde Lost dizisinin yıldızı Josh Holloway’e yer veren Magnum, Elizabeth Hurley ve Eva Longoria’nın ardından dünya çapında milyonlarca hayranı olan bir yıldızı daha reklam filminde oynatmış oldu.

Algida Genel Müdürü Ahmet Coşar, Holloway’le çalışma nedenlerine ilişkin şunları söyledi: “Bu yıl tüketicilerimize Magnum’la “Haz var dahası var” diye sesleniyoruz. Bu nedenle onlara hazzın dahasını yaşatacak sürprizler hazırladık. Öncelikle iki yeni ürün Magnum Double Karamel ve Magnum Double Çikolata ile tüketicilerimize çok sevdiği Magnum keyfini katlayarak yaşatıyoruz. Magnum Double reklamlarında Josh Holloway’le çalışma kararı almamızda, yıldızın başarılı oyunculuğunun yanı sıra, Magnum’un haz dünyasını yansıtabilecek nitelikleri de büyük rol oynadı. Gelecek yıl için de planlarımızı şimdiden yapmaya başladık. Magnum tutkunlarını bir kez daha şaşırtmaya hazırlanıyoruz.” dedi.

Magnum Double Çubuklarında 6 Farklı Sürpriz!


Magnum’un sürprizleri, Magnum Double ürünleri için 14 Mayıs–24 Haziran arasında devam edecek olan kampanya ile sürüyor. Kampanya, dünyada sınırlı sayıda insanın yaşama fırsatı bulduğu 6 farklı deneyimi içeriyor. Double kampanyasıyla bir ilke imza atan Magnum’un, 2008 hediye paketinde şunlar yer alıyor:

1. Paris’te star olma şansı
2. Otomobil ve hız tutkunları için İngiltere’deki Formula 1 pistinde eşsiz araçlarla test sürüşü
3. İngiltere’nin en önemli spa merkezleri arasında gösterilen Royal Day’de muhteşem bir spakeyfi
4. Milano’da eşsiz Ferrari deneyimi
5. Güney Afrika’da safari ve balon turu
6. Milano’da VIP alışveriş imkanı

Magnum Double çubuklarındaki şifreyi 2992’ye kısa mesaj gönderenler ya da www.magnumdouble.com’a girenler 6 hafta boyunca her hafta bu hediyelerden birini kazanma fırsatı bulacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.