Finansbanklılar takım ruhunu sahaya taşıdı

"Finansbank Bölgeler Arası Futbol Turnuvası", Türkiye'nin çeşitli illerinden 350’ye yakın Finansbank...

20.05.2008 - 11:46 | MediaCat

“Finansbank Bölgeler Arası Futbol Turnuvası”, Türkiye’nin çeşitli illerinden 350’ye yakın Finansbank çalışanının katılımıyla, ilk kez bölgesel formatta gerçekleşti. Turnuvada, yönetici ve idari kadrolardan oluşan 29 karma takım şampiyonluk için keyifle yarıştı.

Finansbank, çalışanlarının iş ve sosyal hayatları arasında köprü oluşturmak amacıyla düzenlediği kurumiçi etkinliklerinden birini daha başarıyla gerçekleştirdi. 4 yıldır İstanbul’da yapılan Futbol Turnuvası, Türkiye’nin çeşitli illerinden 350’ye yakın Finansbank çalışanının katılımıyla “Finansbank Bölgeler Arası Futbol Turnuvası”,adı altında bu yıl ilk kez bölgesel formatta gerçekleşti.

Bu yıl ilk kez düzenlenen bölgeler arası turnuvaya; Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Denizli, Konya ve İstanbul’dan 29 takım katıldı. 8.500 km yol katedilerek gerçekleştirilen turnuvada yönetici ve idari kadrolardan oluşan takımlar şampiyonluk için keyifle yarıştı.

Finansbank’ın çalışan motivasyonu konusunda bütüncül bir tutum sergilediğini belirten Finansbank İnsan Kaynakları Grup Yöneticisi Hakan Alp, “Çalışanlarımızın, iş ve sosyal hayatları arasında denge kurmalarına yardımcı olmak ve iç iletişimde ortak bir dil yaratmak öncelikli hedefimiz. Çalışanlarımızın hem günlük streslerden uzaklaşabilecekleri hem de takım ruhunu hissedebilecekleri farklı motivasyon ortamları yaratmaya özen gösteriyoruz” dedi.

Profesyonel hakemler yönetti

“Finansbank Bölgeler Arası Futbol Turnuvası”nda oynanan 45 maçın tümü profesyonel hakemler tarafından yönetildi. Takım oyuncularının yakınlarının da izleyici olarak katıldığı turnuvada, Ankara’dan katılan Lejyonerler takımı 4üncü, Antalya’dan katılan Akdeniz Bölge takımı 3üncü olurken, 2inci sırayı da İzmir’den katılan Efeler City aldı. Şampiyonlar şampiyonu ise İstanbul’da ev sahipliği yapan “Çağrı Merkezi” oldu. “Finansbank Bölgeler Arası Futbol Turnuvası” kupa töreniyle coşkulu bir şekilde son buldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.