Turkcell’e yeni kurumsal iletişim direktörü

Turkcell Grubu'nun iletişimi Engin Gedik'e emanet.

30.09.2015 - 15:08 | MediaCat

Turkcell'e yeni dijital ajans

Turkcell Grup kurumsal İletişim direktörlüğü pozisyonuna, hâlihazırda şirketin kurumsal iletişim müdürlüğü görevini yürüten Engin Gedik getirildi.

Turkcell Grubu'nun iletişimi Engin Gedik'e emanet.Turkcell Grup şirketlerinin tüm medya ve basın ilişkilerinin yanı sıra sponsorluk, kurumsal sosyal sorumluluk, STK ilişkileri ve dijital iletişim konularının yönetimini üstlenen Gedik’in sorumluluk alanı, şirketin yurt içi operasyonlarının yanı sıra Ukrayna, Belarus ve KKTC’deki operasyonların kurumsal iletişim ve itibar yönetimini de kapsıyor.

Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan ve Maltepe Üniversitesi’nde MBA derecesini tamamlayan Gedik, çalışma yaşamına 1996 yılında Macworld dergisinde Yazı İşleri Müdürü olarak başladı. Ardından pcworld.com.tr ve macworld.com.tr sitelerinin yöneticiliğini yaptı. 1998 yılında Dünya gazetesinde köşe yazarlığı ve teknoloji editörlüğü görevlerini üstlenen Gedik, 2005 yılında Dünya Şirketler Grubu’nun teknoloji yayınları direktörlüğü görevine getirildi ve PC World, BYTE, CIO, IT PRO gibi teknoloji yayınlarının basılı ve dijital versiyonlarının yöneticiliğini yaptı.

Engin Gedik, deneyimli bir gazeteci olarak Turkcell ailesine 2010 yılında dijital iletişim müdürü olarak dâhil oldu. 2012 yılından bu yana Turkcell Grup kurumsal iletişim müdürlüğü görevini yürüten Gedik, 1 Ekim 2015 itibariyle Turkcell Grup kurumsal iletişim direktörlüğü pozisyonuna atandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.