Turkcell ve Vestel yerli ve milli işbirliğine devam ediyor

Vestel'in son akıllı telefonu Venus5000 tanıtıldı.

16.03.2017 - 14:51 | Haluk Kasarcı

Turkcell ve Vestel yerli ve milli işbirliğine devam ediyor

Vestel ve Turkcell Nisan 2016’da Manisa’da bir araya gelmiş ve o dönem lansmanı yapılan Venus V3 ile birlikte yerli ve milli 4.5G’li akıllı telefon hamlesine imza atmıştı. İki büyük marka, 4.5G’nin birinci yaşını kutladığı Nisan 2017’de bu birlikteliği Venus5000 ile devam ettireceklerini duyurdu.

Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan’ın ev sahipliğinde, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu’nun katılımıyla gerçekleşen basın toplantısında iki yönetici, “hızlı ve yerli” özellikleriyle duyurulan Venus5000’in önemini basın mensuplarıyla paylaştı.

Venus5000’in sahip olduğu donanım özelliklerinin yanında üç büyük şehirde kurulan altı “Güvenussü” adlı yeni bir servis ağıyla destekleneceğini duyuran Turan Erdoğan, Venus5000’in bu nitelikleriyle kendi fiyat grubundaki cihazlardan ayrıştığına inandığını belirtti.

Turan Erdoğan’ın ardından söz alan Kaan Terzioğlu da Turkcell’e özel arayüzü ve yerli uygulamalarla birlikte gelen Venus5000’in aynı zamanda iki ay boyunca Turkcell TV+ ve fizy aboneliği sağlayacağını duyurdu.

Sadece Turkcell aracılığıyla satışa sunulacak Venus5000, Turkcell’in akıllı cihaz almayı kolaylaştıran iştiraki Financell ile birlikte 36 aylık vade ile 799 TL’den alıcı bulacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.