Effie Türkiye 2017 farklılıklarıyla geliyor

Etkinlik başvuruları kabul etmeye başladı.

16.03.2017 - 15:18 | Alev Kaynak

Effie Türkiye başvuruları yarın start alıyor

Effie Türkiye; Reklamcılar Derneği, Reklamverenler Derneği ve Effie Worldwide işbirliğiyle bu yıl beşinci kez sahne almaya hazırlanıyor. 1 Ocak 2016 ve 1 Mart 2017 tarihleri arasında televizyon, basın, radyo, açıkhava, sinema ve internet mecralarından en az birinde yayınlanmış kampanyaları etkinlikleri açısından değerlendiren Effie Türkiye için erken başvurular 17 Mart’a kadar sürecek. Doğrudan pazarlama, satış promosyonu, satış sonrası etkinlikleri, halkla ilişkiler ve dijital iletişim çözümlerinin kullanıldığı kampanyaların da dahil edileceği Effie Türkiye için son başvuru tarihi ise 28 Mart.

Başvuruda 1+1 kuralı

Kazanan kampanyaların 8 Mayıs akşamı, Conrad Hotel’de düzenlenecek bir törenle duyurulacağı Effie Türkiye bu yıl, başvuru ve değerlendirme süreçleri bakımından önceki yıllardan biraz farklı gerçekleşecek.

Effie Türkiye 2017 Reklam Etkinliği Yarışması’na katılacak olan kampanyalar, önceki dönemlerden farklı olarak, yalnızca bir adet ürün/hizmet kategorisine ve bir adet özel kategoriye başvuruda bulunabilecekler. Bir başka deyişle, 1+1 kuralı geçerli olacak. Geçtiğimiz yıl 22 kişiden oluşan jüri, yarışmanın 2017 ayağında 6 reklam ajansı temsilcisi, 6 reklamveren, 3 akademisyen, 1 PR ve 2 araştırmacı olmak üzere 18 kişiyi bir araya getirecek.

Detaylı bilgi ve başvuru için etkinliğin internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.