Turkcell dünya devleriyle yarışıyor

Dünya GSMA Birliği tarafından her yıl verilen "Global Mobile" ödüllerinde Türkiye'den finale kalan...

16.02.2009 - 12:02 | MediaCat

Dünya GSMA Birliği tarafından her yıl verilen “Global Mobile” ödüllerinde Türkiye’den finale kalan tek şirket olan Turkcell, “En İyi Mobil Reklam Servisi” dalında “TonlaKazan” ve “En iyi Mobil Oyun” kategorisinde ise “Mobiwar” ile büyük finalde yarışıyor.

Mobil iletişim dünyasının Oscar’ı kabul edilen “Global Mobile” ödülleri için geri sayım başladı. Ödüller, 17 Şubat’ta Barcelona’da, Palau Nacional’da düzenlenecek gala yemeğinde açıklanacak. Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, Dünya GSMA Birliği Ödülleri’nde “En İyi Mobil Reklam Servisi” kategorisinde “TonlaKazan” uygulamasıyla, “En iyi Mobil Oyun” kategorisinde ise “Mobiwar” ile büyük finalde yarışıyor.

Bu yıl 14’üncüsü düzenlenen ödül töreni, 16-19 Şubat tarihlerinde Barcelona’da yapılacak GSMA – Dünya Mobil Kongresi sırasında gerçekleştirilecek.

Dünya iletişim sektörü için önemli bir buluşma noktası olan kongrede, sektörün lider şirketleri arasında yer alan Turkcell, iletişim sektörünü ilgilendiren pek çok konuda deneyimlerini sektördeki firmalarla paylaşacak.

17 Şubat günü, “Strateji” oturumunda “Yakınsamalı Dünyada Mobil Operatörler için Fırsatlar” başlıklı bir konuşma yapacak olan Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, “Global Mobile” ödüllerinde dünya devleriyle finalde yarışmaktan gurur duyduklarını belirtti. Dünyanın en büyük teknoloji şirketleri arasında üst sıralarda yer aldıklarını belirten Ciliv “Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle, dünyanın en önemli şirketleri arasında yer almak bize cesaret veriyor. İletişim ve teknoloji, Türkiye’nin geleceğe açılan kapısı olacak. Dünya Mobil Kongresi’nde de Türkiye’den çıkarak dünyadaki şirketlere örnek gösterilen Turkcell’in ve Türkiye’nin başarı hikayesini meslektaşlarımıza bir kez daha anlatma fırsatı bulacağız” dedi.

Turkcell İş Geliştirme’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Serdar ise 19 Şubat’ta “Darboğazdan Stratejik Harcamaya Doğru Geçiş” panelinde bir konuşma yapacak.

GSMA Mobil Dünya Kongresi’ne’ya bu yıl da, Microsoft CEO’su Steve Ballmer’dan ünlü pop-caz şarkıcısı Jamie Cullum’a, Telefonica Yönetim Kurulu Başkanı Cesar Alierta’dan, ünlü aktör Kevin Spacey’e kadar sektöre yön veren liderler ve renkli konuklar katılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.