Omniture yeni partnerini belirledi

Online business optimizasyonunda dünya lideri Omniture, Türkiye'de e-pazarlama lideri...

16.02.2009 - 11:38 | MediaCat

Online business optimizasyonunda dünya lideri Omniture, Türkiye’de e-pazarlama lideri euro.message’ı partner olarak seçti.

İleri düzeyde analitik araçlar ve metotlar sunan Omniture, euro.message ile birlikte Satışları arttırmak için anasayfayı nasıl kullanmalıyım? Siteye yapılacak yönlendirmeleri nasıl arttırabilirim? Etkinliği arttıracak anahtar sözcükleri nasıl değerlendirebilir ve en uygun hale getirebilirim? Ürün planlamayı, fiyatlandırmayı ve promosyonu nasıl geliştirebilirim? gibi kritik soruları kolaylıkla yanıtlamanızı sağlar.

Lastminute.com, eBay, Hewlett Packard gibi birçok endüstri liderinin online faaliyetlerinde başarılı olmalarını sağlayan Omniture; online business optimizasyon pazarının büyümesi ile 2008 yılında 300 milyon dolar ciroya ulaşmıştır. Şirket satın almaları ve organik yol ile büyüyen Omniture FAST COMPANY dergisi tarafından önümüzdeki on yıl içersinde pazarlama ve internet dünyasını değiştirecek 10 şirketten biri olarak gösterilmektedir. Listede yer alan Google , Microsoft , Apple gibi şirketlerin yanısıra Omniture’un seçilmiş olması şirketin başarılı vizyon stratejisinin bir göstergesidir.

euro.message; TURKCELL, Garanti Bankası, ING, Bilyoner, Beymen, SOYAK, Borusan Otomotiv, Garanti Emeklilik, Avia SA, AIG gibi 150’nin üzerinde markanın e-pazarlama ve kampanya yönetimi konularında servis sağlıyıcısıdır. euro.message, 35 kişilik kadrosu ile 2008 yılında. 3.7 milyon TL ciro elde etmiştir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.