AROG mu, İvedik mi?

Ajans Press Medya Takip Merkezi tarafından A.R.O.G ve Recep İvedik 2 filmlerinin medya karnesi çıkarıldı...

16.02.2009 - 14:06 | MediaCat

Ajans Press Medya Takip Merkezi tarafından A.R.O.G ve Recep İvedik 2 filmlerinin medya karnesi çıkarıldı. Sonuçlara göre Recep İvedik, medya tarafından daha çok desteklendi.

Devam filmleri olarak çekilen A.R.O.G ve Recep İvedik 2 için yapılan araştırma, vizyona girdikleri tarihlerden 1’er hafta öncesi alınarak gerçekleştirildi. 15.000 yayın organını kapsayan incelemede A.R.O.G filmi yazılı basında 89 haberle yer alırken, Recep İvedik için 151 haber tespit edildi.

Televizyonlardaki haber adetleri ise çok daha şaşırtıcı… 146 haber ile ipi göğüsleyen Şahan Gökbakar’ın skoruna karşı, Cem Yılmaz 62 haberle ekranlarda yer aldı.

Radyo kanalları ve Internet sitelerindeki haber adet sonuçları da pek farklı çıkmadı. A.R.O.G radyolarda 20, İvedik 60 haberlerle yer aldı.

Internet sitelerinde ise 51’e 160 olarak, İvedik için 3 kat daha fazla haber üretildiği tespit edildi.
Medyadan açık ara daha fazla destek aldığı belli olan Recep İvedik 2 filminin bundan sonraki karnesi gişe rakamı olacak gibi.. İvedik’in bu durumda A.R.O.G’un gişe rekorunu geride bırakması bekleniyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.