Turkcell 3G’de iddialı: ‘Bizden iyisi yok!’

Turkcell, bugün (28 Temmuz 2009) genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında 3G döneminde sunacağı...

28.07.2009 - 16:10 | MediaCat

Turkcell, bugün İstanbul’daki genel bir basın toplantısı düzenleyerek 3G döneminde sunacağı ürün ve servisleri tanıttı. Toplantıda konuşan Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, Üçüncü Nesil teknolojiler için uzun yıllardır çaba gösterdiklerini belirtti ve “3G’yi en çok biz istedik. En sonunda bu önemli teknolojiyi Türkiye’ye kazandırdık. Türkiye’de ilk 3G demosunu biz yaptık. 3G’yi Türkiye’ye getirmek bizim en büyük hayalimizdi.” dedi. 3G servislerinin başlatılacağı 30 Temmuz 2009 gününün sektör için önemli bir dönüm noktası olduğunu söyleyen Ciliv, “3G ile yeni bir dünyaya adım atıyoruz ve bu dünya fırsatlarla dolu. 81 il merkezinde 30 Temmuz’da hizmete açacağımız 3G teknolojisinde, nüfusun yaklaşık yüzde 60’ını şimdiden kapsadık. Bu oran aslında bizim ilk üç yılda erişmemiz gereken değerdi. Biz buna 5 ayda eriştik. Türkiye’nin teknoloji lideri Turkcell, 3G döneminde kalite, servis, ürün ve genişbant gibi ayrıcalıklarla hayatınızı değiştirecek.” diye konuştu.

Turkcell kullanıcıları 3G’ye “Vınn!” diye bağlanacak

Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu da toplantıda bir konuşma yaparak Turkcell’in 3G için hazırladığı yeni ürün ve servisler hakkında bilgi verdi. Develioğlu, her an her yerden ADSL hızında internete bağlanma fırsatı sunan Turkcell 3G modem VINN hakkında bilgi verdi.
“En hızlı mobil internet, en uygun fiyata Turkcell 3G”de diyen Lale Saral Develioğlu, 21 Nisan’da data fiyatlarında yaptıkları indirime 3G döneminde yarı yarıya daha indirim eklediklerini açıkladı. Turkcell, 4GB internet paketini aylık 39 TL’ya alan müşterilerine Turkcell 3G modem VINN’ı hediye ediyor. 4GB paket alan Turkcell’liler, üstelik ilk üç ay sadece 19 TL ödeyecekler.

Turkcell, ayrıca 21 mbps hızla dünyanın en hızlı 3G modemi olan VINN’ı da ayrı bir seçenek olarak müşterilerine sunuyor. Turkcell, 3G Multimodem VINN ile de, sabit ücret ödemeden, evde, işyerinde, 3G kapsaması olan her yerde mobil internete birden fazla kişinin aynı anda bağlantı sağlayacak. Develioğlu, Turkcell’in Gözz, sim kartlı netbook ve notebooklar gibi cihaz tekliflerini, Mobil TV, Konuşan Poster, VideoBul, VideomFacebook’ta gibi servisleri hakkında da bilgiler verdi.

İşitme engellilere ücretsiz görüntülü çağrı merkezi hizmeti…

Turkcell müşterileri Görüntülü Çağrı Merkezi’nden hizmet alacak. Kurumsal Müşterilerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Yener, işaret dili bilen müşteri temsilcileri sayesinde görüntülü çağrı merkezinden işitme engelli müşterilerin ücretsiz olarak yararlanacağını açıkladı. Görüntülü Çağrı Merkezi çözümünü kurumsal müşterilerine de sunduklarını anlatan Yener, Akbank, Garanti Bankası ve İş Bankası’nın da kendi müşterilerine Turkcell’in çözümü ile bu hizmeti başlatacaklarını söyledi. Görüntülü Çağrı Merkezi hizmeti sunacak kurumların, müşterilerine görüntülü olarak daha kaliteli hizmet sunacaklarını, video desteği ile hızlı ve etkin çözüm üreteceklerini, daha kısa sürede ve verimli hizmet verilebileceklerini söyledi.

Turkcell’in açıkladığı 3G data paketleri ve ücretleri

Faturalı Turkcell kullanıcıları için 3G İnternet başlığı altında 1 GB, 4 GB ve 8 GB’lık data paketleri hazırladı. Bunlar sırasıyla 29, 39 ve 69 TL’lik fiyatlarla sunulacak. Tüketici eğer bu hatları kullanacağına dair 24 aylık taahhüt verirse, Turkcell tarafından geliştirilen VINN 3G modem hediye edilecek. 3G internet başlığında paket zaman aşımı megabyte başına 5 kuruş olarak uygulanacak.
Faturasız 3G internet başlığı altında ise Haftalık 1 GB ve Aylık 4GB sınırlı olarak iki paket oluşturuldu. Haftalık 1GB 19 TL, aylık 4GB ise 49 TL olarak belirlendi. Cepten internet başlığında ise 100 MB’Lık data paketi için belirlenen ücret 9,38 TL ya da 65 kontör olarak belirlendi. İlk üç ay bu ücretler 3,94 TL / 30 kontör olarak uygulanacak.

Kaynak:www.digitalage.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.