‘Bir Vosvos’a kaç kişi sığar?’ tartışmaları son buldu

Patos ile 15 milyon üyesiyle Türkiye'nin en büyük gençlik klübü olan gnçtrkcll'in ortaklaşa düzenlediği Patos "Tamam mı? Devam mı?" kampanyası...

28.07.2009 - 18:03 | MediaCat

Patos ile 15 milyon üyesiyle Türkiye’nin en büyük gençlik klübü olan gnçtrkcll’in ortaklaşa düzenlediği Patos “Tamam mı? Devam mı?” kampanyası reklam filmine istinaden gerçekleştirilen Guinness Rekor Denemesi Cevahir Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirildi. 18. Beyoğlu Noteri huzurunda gerçekleşen, “Bir Vosvos’a kaç kişi sığar?” rekor denemesinde 1973 model sarı Vosvos’a 4 dakikada tam 35 kişi sığdı.

Üstü açık 1973 model sarı bir Volkswagen ile gerçekleştirilen denemede renkli görüntüler ortaya çıktı. Kalabalık bir seyirci grubu tarafından izlenen rekor denemesinde bulunan Kraft Foods Patos Pazarlama Müdürü Deniz Güloğlu “Patos markasıyla her zaman ilkleri gerçekleştirmeyi hedefliyoruz, Türkiye’de ilk defa uygulanan ‘Tamam mı? Devam mı?’ kampanyası dahilinde yaptığımız etkinlikler ile de fark yaratmayı amaçlıyoruz. Sürprizlerimiz yıl boyu devam edecek” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.