Türk Telekom’da zirve el değiştirdi

Firma yönetiminde gidilen değişiklikle grup CEO ve genel müdür görevleri birleştirildi.

10.12.2013 - 22:10 | Ali Kuru

Turk Telekom

Türk Telekom, üst yönetim yapılanmasında Grup CEO ve Genel Müdür görevlerinin birleştirilmesini içeren bir değişiklik gerçekleştirdi. Yeniden yapılanma kapsamında, Türk Telekom yönetim kurulu üyesi ve Oger Telecom CEO’su olarak görev yapan Rami Aslan, 10 Aralık 2013 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Türk Telekom CEO’su olarak atandı. Aslan, mevcut görevlerine ek olarak, Türk Telekom İcra Komitesi’ne ve grup şirketleri Avea ve TTNET’in yönetim kurullarına üye olarak atanacak.

TKNLJ’nin haberinde ayrıca, önceki yapılanmada Türk Telekom Grup CEO’su olarak görev yapan Hakam Kanafani’nin, Türk Telekom yönetim kurulu başkanı başdanışmanı olarak atandığı belirtiliyor. Haberde Kanafani’nin, aynı zamanda Türk Telekom ve Grubun teknoloji şirketlerinin ve Oger Telecom ve Güney Afrika’da faaliyet gösteren Cell C (PTY) Limited’in yönetim kurulu üyesi olacağı ifade ediliyor. Türk Telekom genel müdürü olarak görev yapan Tahsin Yılmaz’ın, Oger Telecom yönetim kurulu başkanı danışmanı olarak atandığı da haberde paylaşılan detaylar arasında yer alıyor.

Kaynak: TKNLJ

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.