MediaCat

Tüm dünya size karşıysa…

…yanınızda sizi kollayan birileri olsa iyi olur.

Tüm dünya size karşıysa…

Bazen işler hiç yolunda gitmez. Sadece insanlarla değil, eşyalarla da başınız belaya girebilir. Evinizi su basmasına neden olan bozuk bir musluk, arabanızı haşat eden görünmez bir sokak direği veya hırsızın teki evinizi soyarken gıkını bile çıkarmadan onunla gitmeye razı olan bir televizyon… Hayatın sıkıntıları bizi bazen nesnelere gönül koyacak kadar büyük karamsarlıklara itebilir.

Yeni Zelanda menşeli sigorta şirketi AMI, On Your Side adlı yeni kampanyasında, müşterilerinin deneyimlerinden hareketle cansız nesnelerin iç sesine mikrofon tutuyor.

Bardağı taşıran ufak aksiliklerin insanlarda yarattığı çaresizlik hissini onların her koşulda yanlarında olduğunu hatırlatarak hafifletmeye çalışan markanın kampanyası, reklam ajansı Colenso BBDO imzası taşıyor. Üç reklam filminden oluşan kampanya Yeni Zelanda’da televizyonların yanı sıra açıkhava, basın, dijital mecralar ve sosyal medyadan da hedef kitlesiyle buluşacak.

AMI Pazarlama Müdürü Jessica Bunker marka stratejisini ve yeni kampanyayı “AMI’nin merkezinde insan ilişkileri var ve ekip olarak tüketicilerimizin daima yanındayız. Sorun yaşayan bir tüketiciyle konuştuğumuzda onun derdine kulak vermenin, tüm dünya karşısındayken bizim ona yanında olduğumuzu hissettirmekte büyük rol oynadığının farkındayız. Gündelik hayatın birer parçası olan nesnelere ilginç kişilikler atfetmek ve Yeni Zelandalıların kendi hayatlarından bir şeyler bulabilecekleri akılda kalıcı bir kampanya yaratmak kreatif stratejimizin en önemli odağıydı” sözleriyle açıklarken, Colenso BBDO Strateji Direktörü Henry Kozak konuyla ilgili şu görüşte bulundu:

“Yeni Zelandalılar ihtiyaç duyduklarında sigorta şirketlerinin yanlarında olacağını bilmeliler. Şirketin onlar için en iyisini gönülden istediğini ve sıklıkla stresli olan bu dönemlerde onları anlayışla karşılayacaklarına itimatlarının olması lazım. AMI olarak bu vaadi pekiştirmek istedik.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.