Tüketici İçgörü Platformu ücretsiz kullanıma açıldı

Platforma ücretsiz giriş yapılarak farklı tüketici gruplarına dair verilere ulaşmak mümkün.

23.10.2018 - 15:20 | MediaCat

Kimola'nın Data-Centric Brands programı Türkiye'de

2014 doğumlu büyük veri şirketi Kimola’nın, tüketici içgörüleri üreterek, reklamverenlerin daha etkili stratejiler geliştirmelerini amaçladığı, sektörle geçtiğimiz ay buluşan Tüketici İçgörü Platformu ücretsiz kullanıma da açıldı.

İletişim sektöründe tüketici araştırmalarının büyük bir zaman ve para yatırımı gerektirdiğine dikkat çeken Kimola’nın şirket ortaklarından Beybin Esen, Kimola olarak amaçları arasında her iletişimcinin en küçük markası için bile hızla ve kolayca, anlamlı verilere ulaşabilmesini sağlamak olduğunu belirterek, Tüketici İçgörü Platformu’nda birçok markanın ortak hedef kitlelerini ücretsiz kullanıma açmaktan duydukları heyecanı dile getirdi.

Tüketici İçgörü Platformu’na ücretsiz giriş yaparak; sanatseverler, e-ticaret tüketicileri, kitap kurtları, seyahatseverler ve teknolojiseverler gibi farklı tüketici gruplarının ilgilendikleri TV yayınları, ünlüler ve fenomenlerin yanı sıra etkileşime girdikleri markalara kadar geniş veri setlerindeki analizlere ulaşılabiliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.