MediaCat

Aradığınız tuvalete şu anda ulaşılamıyor

Harpic ve Havas Londra’dan tuvalet erişimi sorununa dikkat çekmeyi amaçlayan kampanya.

Aradığınız tuvalete şu anda ulaşılamıyor

Dünya Sağlık Örgütü, UNICEF ve Uluslararası Telekomünikasyon Birliği tarafından paylaşılan verilere göre dünya genelinde cep telefonuna erişimi olan insan sayısı, tuvalete erişimi olan insanların sayısından daha fazla. Yeterince hijyenik olmayan su nedeniyle her yıl yaklaşık 1 milyon kişi hayatını kaybediyor. Tuvalete erişimleri olmadığı için ihtiyaçlarını çocuklarıyla birlikte -her gün saatler süren arayışın sonunda- kamusal alanda gidermek zorunda kalan kadınlar, tuvalete erişimi olan kadınlara kıyasla iki kat daha fazla cinsel istismara maruz kalıyorlar.

Reckitt Benckiser’ın temizlik markası Harpic tarafından, dünyanın karşı karşıya olduğu meselelere inovatif çözümler üretmek amacıyla gerçekleşen One Young World etkinliği sırasında katılımcılara etkinlikteki tuvaletlerin kullanım dışı olduğunu söyleyerek lansmanı gerçekleştirilen More Than A Toilet isimli kampanya, Water.org’un çalışmalarından daha fazla insanın haberdar olmasını sağlamayı hedefliyor.

Water.org, dileyenlerin yardımlarını Water.org/morethanatoilet/ adresinden bekliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.