Tüketici İçgörü Platformu sektörle buluşuyor

Kimola, platformu sektörle 7 Eylül günü Startershub’da tanıştıracak.

03.09.2018 - 13:27 | MediaCat

Tüketici İçgörü Platformu sektörle buluşuyor

2014 yılında Ankara’da kurulan ve büyük veri alanında faaliyet gösteren teknoloji şirketi Kimola, tüketici içgörüleri üreterek, reklamverenlerin daha etkili stratejiler geliştirmelerini amaçladığı Tüketici İçgörü Platformu’nu 7 Eylül’de StartersHub’da yapılacak etkinlikte reklamcılarla buluşturmaya hazırlanıyor.

Platformun katılımcılarla birlikte canlı olarak değerlendirileceği Kimola Debut Night etkinliğinden elde edilecek görüşler, platformun global sahneye çıkmadan önce geliştirilmesi konusunda ekibe rehberlik edecek.

Platform, bu yılın Mayıs ayında 500 Startups, StartersHub ve Uğur Şeker’den 1 milyon TL yatırım almıştı. Ekip, yapay zekâ teknolojisine sahip platformla tüketici araştırmalarında insan gücüne olan bağımlılığı ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

Kimola’nın kurucusu Mustafa Savaş’ın konuya yönelik değerlendirmesi şöyle: “Hizmet verdiğimiz ülkelerde kültürel kodları doğru anladığımızdan ve Kimola’da geliştirdiğimiz teknolojilerin bu kültürel kodlar ile uyum gösterdiğinden emin olmalıyız. Bu noktada, Türkiye’nin önemli reklam ajanslarının çalışanlarıyla bir araya gelmek ve onların görüşlerinden beslenecek bir yol haritası hazırlayabilecek olmanın değeri paha biçilemez.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.