MediaCat

TÜAD’da başkanlık el değiştirdi

2013 yılından beridir derneğin başkanlığını yürüten Vural Çakır istifa etti.

TÜAD’da başkanlık el değiştirdi

Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) yayınladığı duyuru ile Nisan 2013’ten beridir TÜAD başkanlığını yürüten Vural Çakır‘ın 1 Ekim 2014 itibarıyla görevinden ayrıldığını duyurdu. Duyuruda Çakır’ın yönetim kurulu üyesi unvanı ile dernekte aktif rol almaya devam edeceği ifade ediliyor.

TÜAD Başkanı ve Ipsos Türkiye CEO'su Vural Çakır ile medyadaki cepheleşmenin araştırma sektörü üzerindeki etkisini konuştuk.

Çakır’ın görevini GfK Genel Müdürü Fulya Durmuş‘a devrettiğini ilan eden duyurunun tam metni şöyle:

Değerli Üyelerimiz ve Paydaşlarımız,

2013 Nisan ayından itibaren TÜAD Başkanlığı görevini sürdüren Sayın Vural Çakır, 1 Ekim 2014 tarihli aşağıdaki açıklaması eşliğinde başkanlık görevini bırakma ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam etme kararı almıştır.

“Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) Başkanlığı’ndan öncelikli misyonumu tamamladığımdan ötürü ve başkanlık görevinin değişerek yürütülmesi konusundaki ilkemizi de dikkate alarak istifa ediyorum.”

Sayın Vural Çakır, yüksek sektör değeri yaratma vizyonu ile Derneğimizin çalışmalarına yön vermiş, bu vizyon doğrultusunda kısa sürede birçok projenin hayata geçmesine liderlik etmiştir. Kendisine bugüne kadarki değerli çalışmaları ve gelecekteki katkıları için içten teşekkürlerimizi sunarız.

GfK Genel Müdürü Fulya Durmuş

8 Ekim 2014 tarihinde tam katılım ile gerçekleştirdiğimiz Yönetim Kurulu Toplantısında oy birliği ile Fulya Durmuş TÜAD’ın yeni Başkanı seçilmiştir. Kendisine başarılar dileriz.

TÜAD, 2013’de güncellenen vizyonu ile mesleki saygınlık ve sektörümüzü geliştirme çalışmalarını devam ettirecektir.

Saygılarımızla,
Türkiye Araştırmacılar Derneği
Yönetim Kurulu

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.