MediaCat

Berko İlaç’ın kurumsal iletişim departmanı kuruldu

Firma, kurumsal iletişim departmanı için gerekli atamaları gerçekleştirdi.

Berko İlaç’ın kurumsal iletişim departmanı kuruldu

Eczacı Berat Beran tarafından 1984 yılında kurulan, 2008 yılında faaliyet geçen üretim tesisleriyle sektörün üreticileri arasında yerini alan büyümesini hızlandıran Berko İlaç, kurumsal iletişim bölümünü kurdu.

Eylem Beran, Berko İlaç kurumsal iletişim direktörü olarak bölümün başına getirildi. İstanbul Üniversitesi Turizm Otelcilik Bölümü mezunu olan Eylem Beran, iş hayatına Berko İlaç satış departmanında başladı. Daha sonra sırasıyla CRM, eczane kanalı yönetimi, pazarlama gibi birimlerde görevler üstlendi. Berko İlaç yönetim kurulu üyesi olan Beran, Eylül ayı itibarıyla Berko İlaç kurumsal iletişim direktörü olarak görev yapmaya başladı.

Berko İlaç kurumsal iletişim departmanı kuruldu

Eylem Beran (solda) ve Fidan Bayraktar

Firmada kurumsal iletişim uzmanı görevine ise Fidan Bayraktar getirildi. Marmara Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü’nde öğrenimini tamamlayan Bayraktar, çalışma hayatına 2005 yılında Acıbadem Göz Hastanesi’nde başladı. Daha sonra London Imperial College bünyesindeki Pro Cancer Research Fund’da (PCRF) iletişim ve kaynak geliştirme biriminde görev yaptı. Son olarak da 2010-2014 yılları arasında WORKSHOP Dergi’de yazı işleri müdürü olarak çalıştı. Bayraktar, Eylül ayı itibarıyla Berko İlaç kurumsal iletişim uzmanı olarak görev yapmaya başladı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.