MediaCat

Görüşünüzü araştırmayla keskinleştirin

20. Araştırma Zirvesi’ne geri sayım başladı.

Görüşünüzü araştırmayla keskinleştirin

Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) tarafından bu yıl 20’ncisi gerçekleşecek Araştırma Zirvesi 5-6 Nisan 2017 tarihinde Condrad Otel’de düzenlenecek.

Optikteki 20/20 görüş netliği mesafesini araştırmaların iş dünyasına sağladığı öngörülerle özdeşleştiren ve bu metafordan hareketle 20’nci yaşını “20/20 Araştırma ile Keskin Görüş” teması çerçevesinde kutlayacak etkinlikte belirsizlikleri gideren bir yol gösterici olarak araştırmanın; veriye dayanarak şimdiyi doğru okuyan, geleceği öngören marka yaratmadaki etkisi, iş kararlarını ve sonuçlarını etkileyen anahtar rolü üzerinde durulacak.

Araştırma ile keskin görüşTüketici nörobilimi araştırmalarından, teknoloji ve dijital yardımlı yeni araştırma yaklaşımlarına, asıl patron olan tüketicilerinin istekleri ve ihtiyaçlarına kadar pek çok konuda alanında uzman konuşmacıların görüşlerini bildirecekleri 20. Araştırma Zirvesi’nin moderatörlüğünü gazeteci, yazar Fatoş Karahasan üstlenecek.

Zirvede, açılış konuşmasını yapacak TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik’in yanı sıra, Çaytaş Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı Yavuz Sütlüoğlu, N Beyin Bilimsel Kurul Başkanı ve Üsküdar Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sinan Canan, P&G Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, İngiliz Pazar Araştırma Şirketi Colquhoun Associates’ın danışmanı Kate Colquhoun, TRT Yayın Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Eren, TRT Yayın Denetleme ve Koordinasyon Kurulu Başkanı Ahmet Akçakaya, Arçelik Pazarlama A.Ş. Türkiye Pazarlama Direktörü Mehmet Tüfekçi gibi isimler de katılımcılar arasında yer alacak.

Oturumların yanı sıra konser, yarışma ve kısa film gösterimlerinin de düzenleneceği etkinliğin akışını merak edenler, programa buradan ulaşabilirler.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.