Evrim Aras, Aras Kargo için söylüyor

Marka, yeni reklam filmine CEO'su Evrim Aras ile ses veriyor.

15.03.2017 - 17:40 | MediaCat

Evrim Aras, Aras Kargo için söylüyor

Aras Kargo, “Gönülden gönüle giden her yolda varız. Biz, her gün daha iyisi olmak için tutkuyla çalışan Araslarız” sloganıyla hazırladığı son reklam filmini televizyon ve sosyal medyadan hedef kitlesiyle paylaştı. Markanın hedefinin “gönülden gönüle gidilen yolda Gönül Dağı’nın zirvesi, yani gönüllerin markası” olmak olduğunu vurgulayan filmde Mehmet Can Erdoğan tarafından düzenlenen Neşet Ertaş imzalı Gönül Dağı parçasını Aras Kargo CEO’su Evrim Aras yorumladı.

Yönetmenliğini Devrim Erdoğan’ın üstlendiği ve yalnızca Aras Kargo çalışanları ile yerel halkın rol aldığı reklam filminin müziğini seslendirmekten heyecan duyduğunu söyleyen Aras Kargo CEO’su Evrim Aras şu açıklamada bulundu:

Evrim Aras, Aras Kargo için söylüyor“Profesyonel bir cast ekibiyle çalışmaktansa, Aras Kargo’ya gönül vermiş çalışanlarımızla ve yerel halkla birlikte filmimizin duygusal havasına uygun daha sıcak daha samimi bir ruh yakalamış olduk.

Ben de aynı samimiyet ve heyecanla türküyü seslendirdim. Eminim bu güzel enerji seyirciye de geçecek.”

Çekimleri INDIE İstanbul ve Öteki Film birlikteliğiyle bir haftalık hazırlığın ardından üç gün boyunca Antalya’nın Kaş, Finike, Elmalı, Korkuteli, Manavgat Akseki, İbradı ilçelerinde ve İkitelli’deki Aras Kargo Transfer Merkezi’nde gerçekleştirilen reklam filminin hazırlık sürecinde yaklaşık 30 kişilik bir ekiple ortalama 1200 kilometre yol katedildi, SkyPro ile toplam 250 dakika havadan çekim yapıldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.