TTNET reklam filmiyle de uçuruyor

Müşterilerine 8 Mbps'ye kadar yüksek hızda internete bağlanma olanağı sunan TTNET, bu hizmeti için hazırladığı yeni reklam filmi...

29.06.2009 - 11:29 | MediaCat

Müşterilerine 8 Mbps’ye kadar yüksek hızda internete bağlanma olanağı sunan TTNET, bu hizmeti için hazırladığı yeni reklam filmi ‘Gökyüzüne Uçanlar’ ile izleyicilere görsel bir şölen sunuyor.

TTNET’in 8 Mbps’ye kadar hızla internete erişim sağlayan NET Paket’lerinin, yoğun görsel efektler kullanılarak anlatıldığı ‘Gökyüzüne Uçanlar’ isimli yeni reklam filmi yayınlanmaya başladı.

Reklam filminde TTNET ile internete 8 Mbps’ye kadar hızla erişim, cam ve tavanların oyuncular tarafından delindiği gerçek sahnelerle anlatılıyor. Çekim esnasında oyuncuların cam tavana temasından saliseler önce senkronizasyon sağlanarak tavan patlatılıyor ve oyuncular camın içinden geçiyor.

100 kişilik ekiple 1 haftada çekildi

TBWA / ISTANBUL’un TTNET için hazırladığı reklam filmi; yaklaşık 100 kişilik bir ekiple 1 haftada çekildi. Yönetmenliğini, Amerikalı ödüllü yönetmen Marc Wilkins’in yaptığı filmin görüntü yönetmenliğini ise genellikle global markalarla çalışan Danimarkalı Jens Maasboel üstlendi.

Görsel efektleri Avrupa’nın bu konudaki en başarılı şirketlerinin başında gelen Nozon Brüksel tarafından 3,5 hafta süren çalışmalar sonucunda hazırlanan filmin özel efekt çalışmasını Alman Effective Film-Effekts GmbH ekibi, uçuş efektlerini ise A.R.O.G. filminin de efektlerini yapan Vertigo hazırladı.

Yapımcılığını Torpido Film’in üstlendiği reklamın film müziği ise Jingle House tarafından hazırlandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.