Tribeca’dan TV festivali

Festival 22 Eylül - 24 Eylül tarihleri arasında New York City'de düzenlenecek.

17.08.2017 - 14:24 | Sencer Uçar

Tribeca'dan TV festivali

2002 yılında Jane Rosenthal, Robert De Niro ve Craig Hatkoff tarafından temelleri atılan Tribeca Film Festivali, bu yıl yeni bir adım atarak Tribeca TV Festivali’ni hayata geçiriyor. Yeni festival bu yıl 22 Eylül – 24 Eylül tarihleri arasında New York City’de düzenlenecek.

Teknolojinin damga vurması beklenen Tribeca TV Festivali’nde ABC, Fox ve NBC gibi geleneksel yayıncılardan ön gösterimler ile Amazon‘un komedisi Red Oaks’ın üçüncü sezon prömiyeri, YouTube‘un “Creators for Change” paneli, izleyici ile ilk kez buluşacak olan “Look But With Love” ve de Pakistan’ın sosyal problemlerini konu alan bir de VR belgesel yer alacak.

Tribeca TV Festivali’nde televizyondan online’a, mobilden VR’a kadar her çeşit ekrandan epizodik hikâye anlatıcılığı ile ilgilenenler bir araya gelecek. Katılımcılar, beğeniyle takip edilen programların öykülerini yaratıcılarından dinleme şansına da sahip olacak.

Kaynak: Engadget

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.