Tribal İstanbul’a yeni stratejik planlama direktörü

Ajans, kadrosunu genişletiyor.

06.02.2018 - 14:28 | Arzu Nilay Kocasu

Tribal İstanbul'a yeni stratejik planlama direktörü

2017’yi portföyüne aralarında Türk Hava Yolları‘nın da olduğu yeni markalar katarak kapatan Tribal Worldwide İstanbul, stratejik planlama direktörlüğüne Can Çalışkan’ı transfer etti.

Pazarlama ve stratejik planlama alanında yaklaşık 10 yıllık deneyimi bulunan Can Çalışkan, Ocak 2018 itibarıyla Tribal Worldwide İstanbul Stratejik Planlama Direktörü olarak görevine başladı. Çalışkan, ekibiyle beraber, Tribal Worldwide İstanbul Ajans Başkanı Arda Erdik ve DDB Group Stratejik Planlama Başkanı Canan Pehlivanoğlu’na bağlı olarak çalışacak.

Kariyeri süresince Türk Telekom, IKEA, McDonald’s, Pegasus, Profilo, CarrefourSA, Opet, EnerjiSA ve Ülker gibi önemli markalar için strateji oluşturan ve ödüllü kampanyalarda imzası bulunan Çalışkan daha önce Rafineri ve TBWA\ISTANBUL’da görev aldı. Can Çalışkan, Tribal Istanbul’dan önce, TBWA\ISTANBUL’da stratejik planlama direktörü olarak çalışıyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.