MediaCat

Total’den küresel imaj kampanyası

Marka yeni kampanyasıyla “Daha İyi Enerji” taahhüdünü vurguluyor.

Total’den küresel imaj kampanyası

Total, grubun marka farkındalığını güçlendirmek amacıyla 2 Ekim günü 21 ülkede aynı anda yeni bir uluslararası reklam kampanyası başlatıyor. Bu kampanya, Total’in petrol üretimi, rafinaj ve pazarlama alanındaki faaliyetlerinin yanı sıra üretiminin yüzde 50’sini oluşturan doğal gaz sektöründe büyük bir firma olduğunu ve iştiraki SunPower aracılığıyla güneş enerjisi alanında dünyanın ikinci büyük şirketi olduğunu vurguluyor.

Kampanya, Total Grubu‘nun yeni sloganı olan ve “daha fazla”nın değil “daha iyi”nin altını çizen “Daha İyi Enerji Taahhüdü” sloganının ardındaki anlamı sergileyen somut örneklerle sunuluyor. Grup bu sayede sorumlu bir enerji geleceğine giden yolun öncelikle daha güvenli, daha verimli, daha inovatif ve mümkün olan en fazla sayıda insan için erişilebilir enerjiden geçtiği inancını paylaşıyor.

Bu taahhüdün karşılanabilmesine yardımcı olmak için, çok sayıda Grup çalışanı kampanyanın hazırlanmasına katkı yaptı ve reklam filmindeki sahnelerin çoğu Total tesislerinde çekildi.

Kampanya 21 ülkede kullanılacak ve önümüzdeki üç yıl süresince birbirini takip eden dalgalar halinde televizyonda, basında, internette ve sosyal ağlarda yayımlanacak. Aynı zamanda havalimanlarında da kampanya görselleri kullanılacak. Marka, kampanya görsellerinin 15 uluslararası havalimanında (Abu Dabi, Pekin, Buenos Aires, Dammam, Frankfurt, Johannesburg, Lagos, Londra Heathrow, Luanda, Yeni Delhi, Paris CDG, Paris Orly, Rio de Janeiro, Sao Paulo, Şangay) sergileneceğini ve 230’dan fazla basın organında yayımlanacağını söylüyor. Televizyon filminin ise dünya genelinde 80 kanalda yayına girmesi planlanıyor. Marka ayrıca, internette ilk dalgada 1 milyardan fazla gösterim oranına ulaşmayı hedefliyor.

Görsellerin üzerine tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonlarına ulaşabilirsiniz.

Total'den küresel imaj kampanyası

Total'den küresel imaj kampanyası

Total'den küresel imaj kampanyası

Künye:

Reklamveren: Total
Reklam Ajansı: Publicis Groupe, Marcel Agency
Yönetimden Sorumlu Başkan: Anne de Maupeou
Art Direktörler: Youri Guerassimov, Stéphane Goddard ve Renaud Arnaudet
Metin Yazarları: Gaëtan du Peloux ve Charlotte Rouart
Genel Müdür: Olivier Sebag
Reklam Filmi/Basın Proje Müdürü: Félicie Crosnier
İnternet/Sosyal Ağlar Proje Müdürleri: Michel Kowalski ve Alice Rinder
Reklamveren Temsilcileri: Jacques-Emmanuel Saulnier ve Valérie Laugier
TV Yapımcısı: Carnibird
Yönetmen: Samir Mallal
Müzik: Kavinsky
Basın Yapımcısı: Elysian Fields
Fotoğrafçı: Michael Warren

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.