MediaCat

TOTAL’den eğitime destek

TOTAL’in eğitime verdiği destek kapsamında faaliyetlerini sürdüren TOTAL Yaz Okulu’na, 2011 yılında da Türkiye’deki farklı üniversitelerden dört öğrenci katıldı.

TOTAL’den eğitime destek

TOTAL’in eğitime verdiği destek kapsamında faaliyetlerini sürdüren TOTAL Yaz Okulu’na, 2011 yılında da Türkiye’deki farklı üniversitelerden dört öğrenci katıldı.

TOTAL, “TOTAL Yaz Okulu” adı altında Afrika’dan Avrupa’ya tüm dünyadan 114 başarılı öğrenciyi, enerji ile ilgili ana konuları analiz etmek ve tartışmak amacıyla Paris’te konuk etti. TOTAL Üniversitesi’ne bağlı olarak grubun eğitim faaliyetlerinin en önemlilerinden biri olan yaz okulunda öğrenciler her yaz TOTAL yöneticileri ve sektör uzmanları ile biraraya geliyor. Altıncısı gerçekleşen yaz okulunda bu yıl Türkiye’yi İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü’nden Yasemin Kılıç, Galatasaray Üniversitesi İşletme Bölümü’nden Hande Ediz Nahit, Ortadoğu Teknik Üniversitesi Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği Bölümü’nden Özkan Kılıç ve Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden Ahmet Ünlü temsil etti.

Paris yakınlarında 03-08.Temmuz.2011 tarihleri arasında gerçekleşen “TOTAL Yaz Okulu”nda ele alınan konular, Ekonomi, Jeopolitik, Enerji Çeşitliliği, Çevre ile Sosyal ve Yönetimsel Sorumluluk gibi beş ana başlıkta toplandı. Yaz Okulu sonrasında diledikleri tarihlerde TOTAL Oil Türkiye’de staj yapma imkanı da bulacak olan öğrenciler, uluslararası şirketlerin karşılaştığı stratejik zorlukları tanıma ve enerji sektörünün uzmanları ile birlikte çalışma fırsatını ve bu bilgi birikimini iş hayatına taşıma şansını yakalayacaklar.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.