Titrifikir’de üst düzey atama

Titrifikir’de chief growth officer (ticari büyümeden sorumlu yönetim kurulu üyesi) olarak görev alacak isim belli oldu.

03.11.2022 - 16:19 | MediaCat

İşlevselden duygusal faydaya doğru

2016 yılından bu yana Samsung Electronics Türkiye CMO’su olarak görev yapan Ömer Barış Gökpınar, chief growth officer (ticari büyümeden sorumlu yönetim kurulu üyesi) olarak Titrifikir’e transfer oldu.

10’uncu yılını kutlamaya hazırlanan Titrifikir’in marka yönetimi ve bütünleşik pazarlama iletişimi alanlarında hizmet verdiği müşterilerinin ihtiyaçlarını her zamankinden daha da güçlü bir şekilde karşılamaya devam edeceğini belirten Titrifikir Kurucu Ortağı Kerem Kanık atamayı, “Ömer Barış Gökpınar’ın liderliğinde sürdürülebilir bir büyümeyi en kısa zaman zarfında hayata geçirebileceğimize yürekten inanıyoruz. Barış’ın marka yönetimi, pazarlama, bütünleşik pazarlama iletişimi, kurumsal iletişim ve dijital pazarlama alanlarında en üst seviyedeki deneyimlerinden çok daha büyük bir çerçevede faydalanacağız” sözleriyle değerlendirdi.

Titrifikir’in diğer kurucu ortağı Cem Akar ise, “Barış’ın inovatif, stratejik ve bütünsel bakış açısı, hizmet verdiğimiz markalara yeni nesil pazarlama teknolojileriyle birlikte daha geniş bir perspektiften bakmamıza ve buna göre organize olmamıza büyük katkı sağlayacak” eklemesinde bulundu.

Titrifikir’in müşterilerine sadece marka yönetimi ve bütünleşik pazarlama iletişimi alanlarında hizmet vermekle yetinmeyip, ticari olarak büyümelerine de doğrudan etki edecek yenilikçi çözümler sunan stratejik bir iş ortağı olmayı amaçladığını söyleyen Ömer Barış Gökpınar da atamaya ilişkin, “Türkiye’nin en büyük bağımsız reklam ajanslarından biri olarak, birlikte çalıştığımız markaların büyüme yolculuklarında yanlarında olmaya, bilgi birikimimiz ve uzmanlıklarımızla onlara rekabetçi avantajlar sağlamaya ve katma değer yaratmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Ömer Barış Gökpınar, 1997 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu ve University of West Georgia’da MBA programını tamamladı. Profesyonel çalışma hayatına 1998 yılında Worldspan’de pazarlama uzmanı olarak başlayan Gökpınar, 2000-2004 yılları arasında Procter & Gamble’da marka müdür yardımcısı olarak görev yaptı. Alametifarika’da marka direktörlüğü ve TBWA/Istanbul’da marka grup direktörlüğü görevlerini üstlenen Gökpınar, 2009 yılında Vodafone’da marka stratejisi ve pazarlama iletişimi kıdemli müdürü oldu. 2012’de pazarlama iletişimi kıdemli müdürü olarak girdiği Turkcell’den 2015 yılı sonunda pazarlama iletişimi direktörü olarak ayrılan, 2016-2022 yılları arasında altı seneyi aşkın süre Samsung Electronics Türkiye’de pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak görev alan Gökpınar, 1 Kasım itibarıyla Titrifikir’deki yeni görevine başladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.