Tipeez.com en çok ziyaret edilen gençlik sitesi

Türkiye’nin en genç portalı tipeez.com, henüz bir yaşını bile doldurmadan büyük bir başarıya imza attı...

08.10.2010 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’nin en genç portalı tipeez.com, henüz bir yaşını bile doldurmadan büyük bir başarıya imza attı. Dünyanın internet istatistikleri konusunda lider şirketlerinden biri olan comScore’un Ağustos 2010 raporuna göre Tipeez, Teens kategorisinde 1. sıraya yerleşti.

Kasım 2009’da yayın hayatına başlayan, geçtiğimiz günlerde Altın Örümcek Web Ödülleri’nde Halkın Favorisi seçilen Tipeez.com, internet istatistiklerinde de hızla yükseliyor. Dünyanın internet ölçümlemesi konusunda önde gelen araştırma şirketlerinden comScore Inc.’in Ağustos 2010 raporuna göre Tipeez.com, Teen kategorisinde Türkiye’nin en çok ziyaret edilen gençlik sitesi oldu. Tipeez, Alloy Digital Network ve Gorilla Nation gibi güçlü küresel oyuncuların sitelerinden daha fazla ziyaret alarak, Türkiye sıralamasında birinci sıraya yerleşti. Tipeez, comScore Türkiye sıralamasında haziran ayında 955. sırada iken, temmuz ayında 439. sırada, ağustos ayında ise 447. sırada yer aldı.

Tipeez Genel Müdürü Haymi Behar, bu yükselişi, Tipeez.com’un 7-14 yaş aralığındaki genç nüfusa sanal alemde isteyebileceği her şeyi yapabileceği bambaşka bir dünya sunmasına bağlıyor. Behar “Gençler Tipeez sayesinde sanal ortamda güvenli bir şekilde eğleniyor. İnternet kullanımı bilinci de aşılayan portalımızda, gençler sosyal aktivitelere katılıyor, arkadaşlarıyla sohbet ediyor, güncel haberleri okuyor ve yorumluyor, kendi web sitelerini yaratıyor, kişisel ajandalarını oluşturuyor ve birbirinden eğlenceli oyunlar oynuyor” diyerek, Tipeez’in gençleri buluşturan bir geniş kapsamlı bir platform olduğunu vurguluyor.

Hürriyet iştiraklerinden, 405 bini aşkın üyesi olan Tipeez.com’a her ay 50 binden fazla yeni üye kaydoluyor. İstanbul’dan Van’a kadar Türkiye’nin her şehrinden öğrenciler buluştuğu Tipeez’in 155 ülkeden ziyaretçisi bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.