MediaCat

Şekerbank, Golden Drum’da finalist

Şekerbank’ın “Üretenin Yanındayız” isimli sessiz reklam filmi” uluslararası bir yarışmadan daha finalist olarak döndü…

Şekerbank, Golden Drum’da finalist

Şekerbank’ın “Üretenin Yanındayız” isimli sessiz reklam filmi” uluslararası bir yarışmadan daha finalist olarak döndü. Slovenya’nın Portoroz şehrinde bu yıl 17.’si düzenlenen Golden Drum Reklamcılık Festivali’nde, Concept Reklam Ajansı imzasını taşıyan Şekerbank’ın “Üretenin Yanındayız” isimli sessiz reklam filmi, Medya kategorisinde finalist oldu. Aynı reklam filmi, geçtiğimiz ay yapılan 2010 Midas Ödülleri yarışmasında da finalist olmuştu.

Türkiye’den kategorisinde finale kalan tek filmi
“Üretenin Yanındayız” reklam filmi, Golden Drum Reklamcılık Festivali kapsamında gerçekleştirilen yarışmada, Medya kategorisinde Türkiye’den; TV, Radyo ve Sinema mecrasında, finale kalan tek iş oldu.

Film, Basın, Medya, Açıkhava, PR, İnteraktif, Dizayn, Radyo ve Entegre Kampanya kategorilerinde yapılan yarışmaya; Türkiye’den 7 Film, 52 Basın, 29 Açıkhava, 11 Radyo, 182 Dizayn ve Sanat Yönetimi, 6 Interaktif, 8 Medya ile 6 PR ve 2 Entegre kampanya katıldı.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.