Şekerbank, Golden Drum’da finalist

Şekerbank’ın “Üretenin Yanındayız” isimli sessiz reklam filmi” uluslararası bir yarışmadan daha finalist olarak döndü...

08.10.2010 - 00:00 | MediaCat

Şekerbank’ın “Üretenin Yanındayız” isimli sessiz reklam filmi” uluslararası bir yarışmadan daha finalist olarak döndü. Slovenya’nın Portoroz şehrinde bu yıl 17.’si düzenlenen Golden Drum Reklamcılık Festivali’nde, Concept Reklam Ajansı imzasını taşıyan Şekerbank’ın “Üretenin Yanındayız” isimli sessiz reklam filmi, Medya kategorisinde finalist oldu. Aynı reklam filmi, geçtiğimiz ay yapılan 2010 Midas Ödülleri yarışmasında da finalist olmuştu.

Türkiye’den kategorisinde finale kalan tek filmi
“Üretenin Yanındayız” reklam filmi, Golden Drum Reklamcılık Festivali kapsamında gerçekleştirilen yarışmada, Medya kategorisinde Türkiye’den; TV, Radyo ve Sinema mecrasında, finale kalan tek iş oldu.

Film, Basın, Medya, Açıkhava, PR, İnteraktif, Dizayn, Radyo ve Entegre Kampanya kategorilerinde yapılan yarışmaya; Türkiye’den 7 Film, 52 Basın, 29 Açıkhava, 11 Radyo, 182 Dizayn ve Sanat Yönetimi, 6 Interaktif, 8 Medya ile 6 PR ve 2 Entegre kampanya katıldı.