MediaCat

The&Partnership mSix&Partners ile birleşti

Yapay zekâ merkezli tam entegre hizmet veren T&Pm dünya genelindeki 45 ofisi ve bin 900 çalışanıyla faaliyetlerine başladı.

WPP destekli The&Partnership ve işbirliği içinde olduğu medya satınalma ve planlama ajansı mSix&Partners, T&Pm çatısı altında birleşti. T&Pm, dört kıtadaki 45 ofisi ve bin 900 çalışanıyla geçtiğimiz ay itibarıyla faaliyetlerine başladı.

Merkezinde yapay zekânın yer aldığı tam entegre hizmet veren T&Pm kreatif, medya, deneyim ve teknoloji alanlarındaki yetkinlikleri birleştirerek, uçtan uca pazarlama çözümleri sunmak için “marka büyümesini hızlandırmak amacıyla yetenek ve teknolojiyi birbirine bağlamayı” vadediyor.

Kreatif ajanslarla medya ajanslarını ayırma fikrinin müşteri değil kâr amaçlı olduğunu ve geçmişte mantıklı görünmüş olsa da bu ayrımın günümüzde hiçbir anlam ifade etmediğini söyleyen şirketin kurucusu ve CEO’su Johnny Hornby, “Modern markaların bu bağlantıyı kurması gerekiyor zira zekâ ürünü yaratıcı düşüncelerin, bunları hayata geçiren akıllı medya sistemlerinden ayrılması mümkün değil. Kaldı ki tüm bunlar yapay zekâdaki ilerleme sayesinde artık geniş ölçekte kişiselleştirilebiliyor. Yapay zekânın gücü sektörümüz için bir dönüm noktası, ancak ondan tam anlamıyla yararlanabilmemiz için çok daha bütünsel bir yaklaşıma ihtiyacımız var. Rakipsiz modelimizi WPP’nin yıllık 250 milyon pound değerindeki yapay zekâ yatırımıyla birleştirmek, T&Pm’nin, müşterilerimizin bu fırsatı yakalamalarına yardımcı olmak için iyi bir konumda olacağı anlamına geliyor” açıklamasında bulundu.

Mars, Toyota, NatWest, TELUS ve News Corp. gibi müşterilerle kurduğu ortaklıklar sayesinde The&Partnership gelirlerini son beş yılda iki kattan fazla artırmıştı. GroupM ile ortak girişim olan mSix&Partners da EA, easyJet ve PVH’den Calvin Klein ve Tommy Hilfiger gibi müşterilerine yönelik performans odaklı çözümleriyle WPP’nin en hızlı büyüyen medya ajansları arasında yer alıyordu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.