MediaCat

ebebek’e yeni pazarlama direktörü

ebebek’te pazarlama direktörü pozisyonunun sahibi değişti.

Anne bebek ürünleri markası ebebek’te üst düzey bir atama gerçekleşti. Markanın pazarlama direktörlüğüne Itır Erel Ergül getirildi.

Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Itır Erel Ergül, yüksek lisans eğitimini Birmingham Üniversitesi’nde stratejik pazarlama ve yönetim danışmanlığı üzerine onur öğrencisi olarak tamamladı. İş hayatına aile şirketinde başlayan Ergül, 2010 itibarıyla HSBC’de management trainee olarak nakit yönetimi ve ardından kredi kartı ürün yönetimi departmanlarında uzman olarak çalıştıktan sonra Advantage Kredi Kartı Yönetmeni oldu. 2012 yılında Turkcell’e transfer olan Ergül, burada cüzdan ürün ve pazarlama yöneticiliği, sadakat programları yöneticiliği gibi görevler üstlendi. 2015-2024 yılları arasında Beymen’de sırasıyla Beymen Club Pazarlama Yöneticisi, Beymen Club Pazarlama Müdürü, Beymen Pazarlama Müdürü görevlerini yürüten Ergül, son olarak tüm kategori, kanal, marka, kampanya ve pazarlama analitiğinden sorumlu Beymen Ticari Pazarlama Direktörü olarak görev yapmaktaydı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.