Tencent Games Türkiye’ye yeni ülke müdürü

Tencent Games Türkiye Ülke Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

25.06.2021 - 13:47 | MediaCat

Tencent Games Türkiye'ye yeni ülke müdürü

Oyun geliştirme, yayınlama ve operasyon platformu şirketi Tencent Games’te üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, PUBG Mobile Kıdemli Danışmanı olarak görev almakta olan Aras Şenyüz, Tencent Games Türkiye Ülke Müdürlüğüne atandı.

Yeni görevinde doğrudan Tencent EMEA yönetimine raporlayacak olan Aras Şenyüz’ün sorumlulukları arasında pazarın ihtiyaçları ve yerel oyuncuların önceliklerini göz önüne alarak, ülkedeki oyun ekosisteminin sürdürülebilir büyümesine katkıda bulunacak işbirlikleri kurmak da yer alacak.

Aras Şenyüz, atamayla ilgili, “Kültürümüze önem vererek, Türkiye oyun endüstrisinde çok daha fazlasını başaracağız. PUBG Mobile ile son üç yılda Türkiye’nin en popüler mobil oyunu olmayı başardık. Şimdi daha fazla oyuncuya erişeceğimiz ve Türkiye’ye yeni oyunlar getirmeyi hedeflediğimiz yeni bir döneme giriyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Tencent Games, yerel kültüre ve oyuncuların tercihlerine göre özel hazırlanmış oyun deneyimleriyle Türkiye pazarını büyütmeyi hedefliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.