MediaCat

Ticaretin geleceği

Facebook Talks, 30 Haziran Çarşamba günü Trendyol CMO’su Erdem İnan’nın konuk olacağı Ticarette Dijital Dönüşümün Liderleri ile devam ediyor.

Ticaretin geleceği

Ticaretin Geleceği ana teması ile geleceğe yön veren önemli konular, trendler ve uygulamaları konuştuğumuz Facebook Talks’un ikincisi 30 Haziran Çarşamba günü Ticarette Dijital Dönüşümün Liderleri ile devam ediyor.

Trendyol CMO’su Erdem İnan ve Facebook E-Ticaret Sektör Lideri Gül Yüksel Akkaya’nın MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan moderatörlüğünde bir araya geleceği etkinlikte Trendyol’un fark yaratan pazarlama ve iletişim stratejileri, ekosistemi desteklemek ve büyütmek için hayata geçirdiği programlar, yurtdışı pazarlara giriş stratejisi ve bunun Türkiye ekonomisine katkısı gibi birçok konu ele alınacak.

30 Haziran Çarşamba günü 15:00 – 16:00 arasında düzenlenecek olan ve katılımın ücretsiz olduğu Facebook Talks: Ticaretin Geleceği etkinliğine buradan kayıt olabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.