MediaCat

Temizlikte ışıltılı seçim

Salih Bademci ve İmer Özgün Cif için kamera karşısında.

Unilever’in ev temizlik markası Cif, yeni ürünü Cif Krem Altın Işıltısı’nı ünlü oyuncu Salih Bademci ile eşi İmer Özgün’ün rol aldığı yeni reklam filmiyle lanse etti.

Ürünün temizlediği yüzeylere sağladığı ekstra ışıltıdan yola çıkarak “Bu Işıltılı Hayatı Ben Seçtim” söyleminin benimsendiği reklam filmi, Salih Bademci’nin parlak kıyafetleri ve altın gözlükleriyle sahnede ışıklarının altında görüldüğü bir sahneyle açılıyor. Bademci’nin “Bu Işıltılı Hayatı Ben Seçtim” dediği sırada eşi İmer Özgün “Biz seçtik” diyerek onu rolden çıkardığı film, çiftin Cif Krem Altın Işıltısı ile birlikte temizlik yaptıkları anlarla devam ediyor.

110 kişinin görev aldığı filmin çekimleri 1,5 günde tamamlandı. 32 saniyelik ana kopya, 15 ve 6 saniyelik kısa kopyalar ile tüm dijital platformlarda yıl boyunca yayınlanacak filmin kreatif süreçlerini MullenLowe İstanbul, yönetmenliğini Gürcan Güreşçi üstlendi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.