MediaCat

14. MIXX Awards Türkiye’de ödüller sahiplerini buldu

14. MIXX Awards Türkiye Ödül Töreni dün akşam Rahmi Koç Müzesi’nde gerçekleşti.

İnteraktif Reklamcılık Derneği’nin (IAB) düzenlediği MIXX Awards Türkiye‘de ödüller sahiplerine kavuştu. Bu yıl 14’üncüsü düzenlenen yarışmada, 28 kategoride 178 ödül dağıtıldı.

Dün akşam Rahmi Koç Müzesi’nde gerçekleştirilen ödül törenine reklamverenler, yayıncı mecralar ve reklam ajansları ile sektör kuruluşlarının temsilcilerinin yanı sıra IAB Kurucu Başkanı Ahmet Pura, IAB Europe Yönetim Kurulu Başkanı Thomas Duhr ve IAB Europe Onursal Başkanı Constantin Kamaras da katıldı.

Ödül töreninde açılış konuşmasını gerçekleştiren IAB Yönetim Kurulu Başkanı Burak Ertaş, “Teknolojik gelişmeler sayesinde dijital pazarlama ve reklam alanında yeni ve daha etkin kanal kullanımları ile sektörümüz son birkaç yılda hızlı bir gelişme gösterdi. Dijital pazarlama iletişimi alanında büyük emeklerle ortaya konulan işlerin ödüllendirildiği bu çok önemli yarışmayı organize etmek gurur verici. Bu sene aldığımız 736 başvuru sektörümüzün üretkenliğinin artarak devam ettiğini gösteriyor. Başvuran ve ödül almaya layık görülen bütün projelere emek veren herkesi gönülden tebrik ediyorum” dedi.

14. MIXX Awards Türkiye’de Yılın En İyisi Ödülü “En Büyük Armağan” kampanyası ile 4129Grey ve Teknosa’nın oldu. Kampanya, Cumhuriyet’in 100. Yılı Özel kategorisi, Deneysel ve Yenilikçi ve Dijital Ses kategorilerinde de ödül almaya hak kazandı. sahibinden.com Özel Ödülü’nün sahibi ise “GarantiON-Sahibinden” kampanyası ile Toyota ve Universal McCann oldu.

Ödüle layık görülen projelerin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.