Televizyon Yayıncıları Derneği’nin başkanı değişti

Bugüne kadar Nuri Çolakoğlu tarafından yürütülen Televiyon Yayıncıları Derneği Başkanlığı'na yeni bir isim seçildi...

04.06.2009 - 10:46 | MediaCat

Televizyon Yayıncıları Derneği Başkanlığı’na Samanyolu Yayın Genel Müdürü Karaca seçildi. 24 ve Kanal A ile birlikte üye sayısının 23’e çıktığını hatırlatan Karaca, ‘TV yayıncılarının sorunlarını çözmeyi sürdüreceğiz’ dedi.

Başkanlığını 10 yıldır Nuri Çolakoğlu’nun yaptığı Televizyon Yayıncıları Derneği (TVYD) Başkanlığı’na Samanyolu Yayın Genel Müdürü Hidayet Karaca seçildi. 24 de TVYD’nin yönetim kurulunda temsil edilecek. TVYD’nin yeni başkanı Hidayet Karaca seçilmesinden ötürü üyelere teşekkür etti. Derneğin çalışmalarında uzlaşı ile hayatına devam edeceğini belirten Karaca, ‘Bundan sonra da, televizyon yayıncılarının sorunlarını çözmeye çalışacağız. Gerekli temaslar yapılacak. 24 ve Kanal A da yönetime katıldı ve üye sayımız 21’den 23’e çıktı. Hep birlikte gayret ederek, daha verimli işler yapacağız’ dedi. TVYD Genel Sekreteri Dursun Güleryüz de ‘Bundan sonraki süreçte daha faydalı olacağız. 24, hem yeni üyemiz hem de yönetimizde temsil edilmiş oldu. Önemli olan bütün kanalların ya da lisansların temsil edilmesidir. Bu anlamda 24 ile birlikte diğer kanallar da derneğe güç katacaktır’ diye konuştu. TVYD eski Başkanı Nuri Çolakoğlu ise, dernek başkanlığını 10 yıl yaptıktan sonra bu işi genç arkadaşlara bıraktığını ve Hidayet Karaca’nın başkanlığı en iyi şekilde yürüteceğini söyledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.