Sağlığın yaratıcı beyinleri İstanbul’daydı

Sağlık iletişimine getirdiği farklı ve yaratıcı bakış açısıyla dikkat çeken Graphinn, yine sağlık alanında...

04.06.2009 - 11:22 | MediaCat

Sağlık iletişimine getirdiği farklı ve yaratıcı bakış açısıyla dikkat çeken Graphinn, yine sağlık alanında dünyanın önde gelen yaratıcı gruplarından Indigenus’la kısa süre önce verimli bir ortaklık gerçekleştirdi.

Indigenus, aralarında Türkiye’den Graphinn’in yer aldığı 8 farklı ülkeden 8 sağlık iletişimi ajansının bir araya gelmesiyle oluşturulan bir yapılanma. Ortak dil olarak yaratıcılığın benimsendiği, her ajansın kendi işleyişinde bağımsızlığını koruduğu Indigenus üyeleri; hem Graphinn’in katılımını kutlamak, hem de yeni dönem stratejilerini paylaşmak üzere, geçtiğimiz hafta İstanbul’da Graphinn’e konuk oldular.

Altı ayda bir gerçekleştirilen stratejik buluşmaların İstanbul ayağı, 21-22 Mayıs 2009 tarihlerinde Graphinn’in Ataşehir’deki ajans merkezinde gerçekleşti. İstanbul buluşmasının ilk turunda, öncelikle her ajansa ilişkin bir durum güncellemesi yapıldı. Dünyada sağlık iletişiminin mevcut durumu ve sektördeki rekabet masaya yatırılan diğer konulardı.

Sağlık sektöründe umut vadeden alanlar, potansiyel müşteriler, ayrıca Indigenus’un 2010 yılındaki mali ve stratejik hedefleri, 22 Mayıs’ta yapılan ikinci tur toplantıların başlıca tartışma konularıydı. 2010 yılı iş planı ile sona eren İstanbul buluşması üye ajanslar tarafından oldukça verimli olarak değerlendirildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.