Teknoloji Fast50 programına başvurular sürüyor

Türkiye’nin teknoloji alanında en hızlı büyüyen ve her yıl EMEA (Avrupa, Orta Doğu, Afrika) bölgesinde...

11.06.2008 - 16:39 | MediaCat

Türkiye’nin teknoloji alanında en hızlı büyüyen ve her yıl EMEA (Avrupa, Orta Doğu, Afrika) bölgesinde tekrarlanan sıralamada yer almaya hak kazanacak teknoloji firmalarının seçileceği Deloitte Teknoloji Fast50 2008 Türkiye Programı’na başvurular bütün hızıyla devam ediyor.

Başvuruları 20 Haziran 2008 tarihine kadar yapılabilecek olan program, Türkiye’nin son yıllarda finansal açıdan da büyük bir hızla büyüyen teknoloji şirketlerine sektörel tanınırlığı artırma, Avrupa’da kendini kanıtlama ve yatırımcıların dikkatini çekme şansı sunuyor. Programda bu yıl bir yenilik olarak, Deloitte Teknoloji Fast50 programına üç yıl üst üste katılan ve cirosunu en hızlı artıran teknoloji şirketine programın ana sponsorluğunu üstlenen Türk Telekom tarafından “Türk Telekom Teknoloji Özel Ödülü” verilecektir.

11 Haziran 2008, İstanbul – Türkiye’de Vergi, Yönetim Danışmanlığı, Kurumsal Finansman, Denetim ve Kurumsal Risk alanlarında hizmet veren Deloitte’un Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketini belirleyeceği “Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2008 Programı”na başvurular devam ediyor. Başvuru süresi 20 Haziran 2008’de sona erecek programa geçen iki yılda olduğu gibi bu yıl da teknoloji şirketleri büyük ilgi gösteriyor. Bu yıl ana sponsorluğunu ilk kez Türk Telekom’un üstlendiği programa geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Interpro Holding, Türkiye Bilişim Vakfı (TBV), Türk Elektronik Sanayicileri Derneği (TESİD), Türkiye Bilişim Derneği (TBD), Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD), Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV) iş ortakları olarak destek veriyor.

Türk Telekom, programın ana sponsorluğunu üstlenmenin yanı sıra program sonunda üç yıl üst üste sıralamaya girmiş şirketler arasında en hızlı büyümeyi gösteren firmaya da “Türk Telekom Teknoloji Özel Ödülü” verecek.

Bu yıl Türkiye’de üçüncüsü gerçekleştirilecek olan “Deloitte Teknoloji Fast50 Programı”, teknoloji sektörünün gücünü, dinamizmini ve potansiyelini ortaya koyarak kamuoyunun ve iş dünyasının dikkatini yenilikçiliğe, Ar-Ge ve teknoloji geliştirmeye çekmektedir. Programa katılan şirketler açısından ise ulusal ve uluslararası düzeyde marka bilinirliği sağlamak, güvenilirliği artırmak, yeni iş bağlantıları kurma ve işbirlikleri yaratmak gibi ölçülebilir katkılar sağlamaktadır. Geçtiğimiz iki yıl Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nda yer alan firmalardan 2006 yılında 21 tanesi, 2007 yılında ise 19 tanesi Deloitte Teknoloji Fast500 EMEA sıralamasında yer almayı başardılar. Bu yıl da Kasım ayında açıklanacak Deloitte Teknoloji Fast500 EMEA sıralaması, bu değerlendirmeye katılan Türk şirketlerinin uluslararası yatırımcıların dikkatini çekebilmeleri için önemli bir fırsat olmaya devam edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.