TEB Akıl Fikir Yarışması başvuruları bekliyor

Yarışma için son başvuru tarihi 15 Ocak 2020.

19.12.2019 - 13:50 | MediaCat

TEB Akıl Fikir Yarışması için başvuru süreci devam ediyor

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından finans alanındaki yenilikçi ve yaratıcı fikirleri ödüllendirmek adına hayata geçirilen TEB Akıl Fikir Yarışması önümüzdeki yıl 13’üncü kez düzenlenecek.

Finans sektörüne yenilikçi ve yaratıcı ürünler kazandırma, müşteri deneyimini iyileştirme ve inovasyon kültürünü yaygınlaştırma amacı taşıyan yarışma Üniversite Öğrencisi – Yeni Mezun, Müşteri, Teknolojik Girişimci olmak üzere üç ayrı kategoride düzenlenecek.

Üniversite Öğrencisi – Yeni Mezun ve Müşteri kategorilerinde ürün ve hizmetleriyle ilgili yenilikçi, yaratıcı fikir ve projeler, Teknolojik Girişimci kategorisinde ise sektör bağımsız teknoloji tabanlı projeleri olan tüm girişimciler, başvurularını 15 Ocak 2020 tarihine kadar Icatcikar.com adresi üzerinden gerçekleştirebilecek.

Jürinin farklı sektörlerin önde gelen isimlerinden oluştuğu yarışmada, katılımcıları finansal ödüllerin yanı sıra TEB’de kariyer fırsatları, Roland-Garros seyahati ve TEB Girişim Evi’ne katılım önceliği bekliyor. Ayrıca en inovatif üç proje sahibi, Bahçeşehir Üniversitesi tarafından MBA bursuyla ödüllendirilecek.

Üniversite Öğrencisi – Yeni Mezun kategorisinin birincisi 25 bin TL, ikincisi 15 bin TL, üçüncüsü ise 10 bin TL ödül kazanacak.

Müşteri kategorisinde birinci olan yarışmacı 25 bin TL ödül ve Fransa Açık Tenis Turnuvası Roland-Garros’a katılma hakkı elde edecek. İkinci olan TEB müşterisi 15 bin TL, üçüncü ise 10 bin TL ödül alacak.

Bir diğer kategori Teknolojik Girişimci’nin birincisi 25 bin TL, ikincisi 15 bin TL, üçüncüsü ise 10 bin TL ödül kazanacak. Bu kategorinin finalistleri TEB Girişim Evi’ne öncelikli katılım hakkı elde edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.