MediaCat

TBWA\ISTANBUL’dan MullenLowe Istanbul’a transfer

Berkay Özay yeni yıl ile birlikte MullenLowe Istanbul’da.

TBWA\ISTANBUL’dan MullenLowe Istanbul’a transfer

Medina Turgul DDB’de reklam yazarı olarak çalışmasının ardından son dört yıldır TBWA\ISTANBUL Yaratıcı Grup Başkanı olarak görev alan Berkay Özay, kariyerine MullenLowe Istanbul’da devam etme kararı aldı. Özay, MullenLowe Istanbul bünyesinde Executive Creative Director olarak görev almaya başladı.

Kariyerindeki değişiklik ile ilgili konuşan Özay, MullenLowe Istanbul Ajans Başkanı ve CEO’su Ela Gökkan Savcı ile yaptığı görüşmelerde reklamcılığın globalde ve ülkemizde bir kez daha değiştiğini, dijital ile konvansiyonel arasındaki sınırların ortadan kalktığı bu dönemde ajansın geleceğine dair ortak hedeflere ve aynı yönetim anlayışına sahip olduklarını gördüğünü, bu durumun da kendisini çok heyecanlandırdığını söyledi.

Ela Gökkan Savcı ise Berkay Özay’ın MullenLowe bünyesine katılması hakkında yaptığı değerlendirmesinde Özay’ın başarılı işleri, ödülleri ve taktir edilen kişiliği ile uzun yıllardır beğenerek takip ettikleri bir kreatif direktör olduğunu ve kendisiyle en doğru zamanda bir araya geldikleri için şanslı olduklarını söyledi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.