ACE of M.I.C.E Fuarı başlıyor

Etkinlik 21-23 Şubat'ta ziyaretçilerini ağırlayacak.

19.01.2018 - 10:12 | MediaCat

ACE of M.I.C.E Fuarı başlıyor

Turizm Medya Grubu organizasyonuyla, 2014 yılından bu yana gerçekleştirilen toplantı ve etkinlik fuarı ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines ziyaretçilerine kapılarını beşinci kez açmaya hazırlanıyor. Bu yıl 21-23 Şubat’ta İstanbul Kongre Merkezi – ICC’de düzenlenecek ACE of M.I.C.E. Fuarı kapsamında kreatif etkinliklerden etkinlik teknolojilerine, toplantı endüstrisi ve UNICEO Kurumsal Eğitim Programı’ndan DijiMICE oturumuna, yeşil etkinliklerden TETKİD (Türkiye Etkinlik Toplantı ve Incentive Yöneticileri Derneği) oturumuna kadar geniş bir program katılımcıları bekliyor.

40 ülkeden 200 “hosted buyer”ın fuar katılımcılarıyla işbirliği kuracağı etkinlikte üç gün boyunca B2B görüşmeler de gerçekleşecek. Gösteri ve şölen tasarımcısı Valerio Festi, etkinlik teknolojisi konuşmacısı Corbin Ball ve NIKE Global Etkinlik Başkanı, Canlı Deneyim Stratejisti ve White Fox Danışmanlığı Sahibi Mat Johnson gibi isimlerin konuşmacı olarak katılacakları ACE of M.I.C.E. Fuarı, ayrıca, İstanbul Kongre Merkezi’nin bahçesine kurulacak bir kubbe çadırda gerçekleşecek “AMEzing Parti”yle 1.000 kişilik bir özel davetli grubunu daha güçlü işbirlikleri sağlamak amacıyla bir araya getirecek.

Türkiye ve dünyadaki son etkinlik teknolojilerinin sergileneceki TECH ZONE alanının da ziyaretçilere açılacağı AME’18’in Speaker’s Corner alanındaysa Corbin Ball, James Morgan ve John Martinez gibi isimler etkinlik teknolojisi üzerine konuşacaklar.

ACE of M.I.C.E Fuarı başlıyor

En İyi Stand Ödülü oylarınızla belirlenecek

2018 finalistleri belli olan ACE of M.I.C.E. Awards Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’nde bu yıl açılan En İyi Etkinlik Teknolojisi Kategorisi ilgiyle karşılanırken, birbirinden güçlü projelerin yarıştığı ve MICE sektörünün en iyilerine ev sahipliği yapan ACE of M.I.C.E. Awards, 2018’de altıncı kez MICE’ın aslarını belirleyecek.

Resmî internet sitesi üzerinden detaylı bilgi edinilebilecek ödüllerdeki ACE of M.I.C.E Exhibition by Turkish Airlines En İyi Stant Kategorisi ise, ACE of M.I.C.E. mobil uygulaması üzerinden, fuar esnasında üç gün boyunca, jüri dahil herkesin katılımına açık olarak yapılacak oylamalarla belirlenecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.