TBWA\Istanbul’a taze kan

Ajans kreatif ekibini yeni bir isimle güçlendirdi.

14.04.2021 - 16:24 | Sencer Uçar

TBWA\Istanbul’a taze kan

Son olarak Ogilvy İstanbul bünyesinde kreatif direktör olarak görev almakta olan Merve Özbey kariyerine TBWA\Istanbul’da devam etme kararı aldı. Özbey, ajansa geçtiğimiz ay itibarıyla kreatif direktör olarak katıldı.

Profesyonel basketbol kariyeriyle birlikte, İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nü tamamlamasının ardından profesyonel kariyerine TBWA Group’ta adım atan Merve Özbey, akabinde Manga Creative’de metin yazarlığı, Okan Bayülgen televizyon programlarında kreatif editörlük yaptı. 2011’de katıldığı Fakülte İstanbul bünyesinde metin yazarlığı ve kreatif direktörlük görevlerinde bulundu. 2018 sonu itibarıyla GTB Kreatif Direktörü olan Özbey, geçtiğimiz yıl Ogilvy İstanbul’a kreatif direktör olarak katılmıştı. Kariyeri boyunca yerel ve global birçok markaya hizmet veren Özbey’in çalışmaları, aralarında Felis Ödülleri, Kristal Elma ve Effie’nin de bulunduğu organizasyonlarca ödüle layık görüldü.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.