HangiKredi’nin kreatif dijital konkuru sonuçlandı

Marka yeni dönemde işbirliği yapacağı kreatif dijital ajansı seçti.

14.04.2021 - 15:48 | MediaCat

HangiKredi'nin kreatif dijital konkuru sonuçlandı

iLab Holding bünyesinde faaliyet gösteren HangiKredi’nin yeni dönem kreatif dijital ajansını belirlemek üzere açtığı konkur sonuçlandı. Konkurdan galibiyetle ayrılan ajans RED and GREY oldu. RED and GREY, yeni dönemde HangiKredi’nin sosyal medya yönetimi ve dijital entegre iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak.

HangiKredi CMO’su Mustafa Oral, yeni işbirliğini, “Markamızı, ihtiyaçlarımızı, potansiyel fırsatları ve günümüzün gerektirdiği entegre dijital iletişim yaklaşımını çok iyi anlayan bir ekiple işbirliği yaptığımızı düşünüyoruz. Sunumları, stratejik yaklaşımları ve kreatif çözümlemeleri bizleri çok etkiledi. Veriden doğan yaratıcılık ile ekran bağımsız fikirleri ekran odaklı deneyimlerle birleştirerek, markamızı ve marka mesajımızı doğru mecrada, doğru zamanda, doğru kişiye RED and GREY ile birlikte ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz” sözleriyle değerlendirdi.

RED and GREY Ajans Başkanı Furkan Reis ise, “Veriden doğan yaratıcılıkla yeni nesil ajans yaklaşımımızı ve dijitaldeki tecrübemizi tüketicinin gerçekten hayatının içinde olan bir marka ile birleştirmek bizim için çok değerli. Ayda 12 milyon ziyaret alan bir platformu tüketici ile daha da yakınlaştıracak stratejimizi ve kreatif çözümlemeleri uygulamaya başlayacak olmak bizi çok heyecanlandırıyor” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.