MediaCat

Tamek’e yeni genel müdür

Şirketin genel müdür koltuğuna oturan isim belli oldu.

Tamek’e yeni genel müdür

62 yıldan bu yana faaliyet gösteren Tamek’te genel müdürlük görevine Erkan Kaya atandı. Yatırım bankacılığı ve finans piyasasında 15 yıllık tecrübesi bulunan Kaya, Tamek Genel Müdürü olarak yeni görevine Mart 2019 itibarıyla başladı.

2005’te Marmara Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezuniyetinin ardından kariyerine Finansbank Yönetici Adayı olarak başlayan Erkan Kaya, Finans Portföy Yönetimi’nde hisse senedi analisti ve hisse senedi fonları yöneticisi olarak çalışmalarına devam etti. Ardından SRT Capital’de kıdemli fon yöneticisi görevinde bulunan Kaya, 2013 itibarıyla Net Holding İş Geliştirme ve Yatırımcı İlişkileri Direktörü olarak görev aldı. 2015 – 2018 yıllarında Net Piyango, Merit International ve Ekspres Yatırım’da yönetim kurulu üyeliklerinde bulunan Kaya, 2015’ten beri Endeavor Türkiye Danışma Kurulu Üyeliği görevini sürdürüyor.

Tamek Genel Müdürü olarak yeni görevine başlamadan önce Scope Markets Global İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Erkan Kaya, atama hakkında “1955 yılından bu yana ilk günkü heyecanıyla tüketicilerine meyve suyu ve gıda ürünleri sunan Tamek, Türkiye’ye ilkleri yaşatmasıyla tanınıyor. Türkiye’nin en sevilen markalarından birinin parçası olmaktan gurur duyuyorum” yorumunda bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.