Swisscare Cosmetics Türkiye’de

İsviçreli ünlü dermokozmetik markası Türkiye pazarına giriyor.

11.09.2013 - 14:32 | Alev Kaynak

İsviçreli ünlü dermokozmetik markası Türkiye pazarına giriyor.

Kendilerini tanıtırken ‘Bu bir mucize kremi değil; ancak yaptığı ona çok yakın’ sözlerini kullanan, OTC Pharma International firmasının ürettiği kişisel bakım ürünleri markası Swisscare 40 ülkenin yanı sıra artık Türkiye pazarında da yer alacak. Marka ürünlerinin tanıtımı 11 Eylül sabahı Ceylan International Taksim’de düzenlenen basın toplantısında marka yetkilileri tarafından yapıldı. İğneler ve şırıngalar olmadan botoks etkisi yaratma iddiasındaki BeautyTox gece ve gündüz ürünleri cilt kusurlarından şikâyet eden ülke tüketicisinin beğenisine çok yakında sunulacak.

Swisscare’in mottosu ‘bilim ile güçlendirilmiş tabiat’ şeklinde. Bu mottonun altını doldurabilmek için dünya genelinde birçok araştırmacı, bilim insanı, dermatolog ve güzellik uzmanıyla iş birliği yapan markanın geçmişi 20 yıl öncesine uzanıyor. İlk günlerinde yalnızca sağlık ürünlerine eğilen firma, artık kendisini kadınlara ve erkeklere hitap eden seçkin bir yaşam tarzı markası olarak takdim ediyor. Yaklaşık 10 yıl önce geliştirmeye başladığı dermokozmetik uzmanlık, markanın el kremine İsviçre‘de, göz kremine de Hollanda’da birçok ödül kazandırdı. Ödüller markanın Avrupa basınında ‘mahalledeki yeni çocuk’ şeklinde isimlendirilmesini sağladı.

Swisscare Cosmetics Türkiye'de

Şampuandan selülit kremine, anti-aging’den gençleştirici serumlara kadar geniş bir spektrumda ürünü bulunan markanın Türkiye pazarındaki sözcüsü ve dağıtımcı firması Romak İlaç ve Sağlık Hizmetleri olacak. Öncelikli olarak İstanbul’un seçkin semtlerinin AVM ve eczanelerinde satışı gerçekleştirilecek olan markanın sonraki hedefleri arasında Ankara ve İzmir gibi büyük kentler bulunuyor. Markanın kaygısı geniş bir kitleye hitap etmek değil; bu sebeple iletişim çalışmalarında televizyon reklamlarından ziyade internet ve basılı yayınları tercih edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.